šimečky sú ľalie, ako panny nepoškvrnené
šimečky sú ľalie, ako panny nepoškvrnené
Nebudeš veriť, ale všade treba pracovat. Pekari pracujú, lekari ordinuju. učitelia učia, vodiči dopravnych podnikov prevážajú občanov...atd a nikto sa z nich nekúpe v bohatstve. Či ako to myslíš? No skús, daj!
Takže šimečky nie sú čisté ako ľalie?
V podstate Martineau Slavkovského neplatí, to čo vidí je jeho názor ako reportéra.
Záhoracka viagra
Zahraničie je mimo vypočtov starovneho dochodku z našej Socialnej poisťovne
Ked si ho pristihol pri krádeži, tvojou povinnosťou je to nahlásiť. Ovšem či sa ti to nesnívalo?
Krádež je krádež, aj ked ukradneš 200€
To teda budu a to je stres ako brno
Ale na teba suvorov (ty si iná liga) porád ešte nemá. Co ríkáš?
To nie sú kriminálnici, ale inžinieri a doktori a tí operujú hned rovno na ulici
Odhady sú o ničom. Očakávam serioznu analýzu suvorova.
šašek z česka, už končí, tak šaškuje tu
Im zvýšili? Kto? Tebe kto zvýši cenu elektriny, chleba, masla, mäsa...?
Ty si prípad pre ústav Pinella. Vraj z Moskvy prúdia peniaze.
Zasa ta hranica sa da prírodne pekne krasne udržať.
Tu nebol žiadny komunizmus, preto nemohol ani padnúť
Odporúčame