Prečo si taky pajac ako ty a ostatní myslíte, že každý, kto napíše niečo na EU a Zelenského patria k sympatizantom ruska?
Prečo si taky pajac ako ty a ostatní myslíte, že každý, kto napíše niečo na EU a Zelenského patria k sympatizantom ruska?
Ten jeho priblblý vyraz v tvári to naozaj dojme každého
A ešte ušetrí čas a nervy
On si myslí, že hraje PC hru. Tak mu preplo z toho.
Zabudol si si vziať tabletky na hlavu brouku.
Lude budu robiť do 70-ky a tam nato netreba žiadne lekarske prehliadky.
A čo ak sa bude chodec ponahlať domov na velku a pobeží?
Nie starší, ale všetci. Včera som videl ako vodič Boltu nie že nezastavil na stopke, ale nedal ani prednosť autu, idúcemu po hlavnej. Vodič mal možno 35 rokov.
Kremlobot boj tvoj foter.
Kontroly sice boli, ale formálne.
Ber loptu, nie drogy!
Nie, ty ju nemáš v obyvačke, ale na wc a vždy ked sa ňu pozrieš, tak sa rýchlejšie toto, oné.
Zaviesť trest smrti, na majitelov takych psov. inak sa bude len o tom písať.
Ano a tie čipy davajú do tankov a tie perú a perú.
Odporúčame