Moja reč, vyborne napísané. Máme človeka z rodiny v zdravotníctve. Pohotovosti sa zneužívaju.
Moja reč, vyborne napísané. Máme človeka z rodiny v zdravotníctve. Pohotovosti sa zneužívaju.
Veru, moj zubar, aktuálny je pan po 70-ke. Pred asi 7 rokmi sa vratil po x rokoch prace stomatologa v nemecku. A vraví mi, že v nemecku sa neboja zubarov, ale toho účtu, čo dostanú na zaplatenie.
Napr, do afganistanu, či indie, tam opravuju zuby na trhovisku, lacno
Takže na plombu stačí kupiť material, lacno? Čo ambulancia, zariadenia, noví zubari po škole na to nemaju, takže leasing. Sestre stačí na deň 5€?, u teba asi ano, ale taku nezoženieš. Čo študium, ktoré je dosť drahé. Máš na to?
Už aby si bol zubár, nezlodej. Potom mi porobíš komplet chrup, zadarmo.
Máš zbalenú plnu polnú?
Kdeže, budu vyplazovať jazyk.
Môjmu starému otcovi spadla ukrajina. Kolo ukrajina, zle ju oprel a spadla.
ZSSR nas obsadil v auguste 1968 tiež bez mandátu OSN
Kto nesankcionuje s nami, sankcionuje proti nám!
HEJ? Okrem teba, tebe to neskončilo na srdci, ale v hlave. No a od vtedy.....
tak to ma ťažke bojovať s tebou
Čo si? Príživnik?
No toto!
Jo a králiky sa chovali na srandu králikov
A pointa je aká?
Tak to si vela nepamätáš. Čo králiky? Nič? To keby naši nechovaluí, tak nemáme cez sezonu mäso.
Odporúčame