Neboj, tak rýchlo ti pichnú rozlúčkovú, ani nezagágaš. Nebudeš tu dlho smradiť, ani zadarmo ujedať.
Neboj, tak rýchlo ti pichnú rozlúčkovú, ani nezagágaš. Nebudeš tu dlho smradiť, ani zadarmo ujedať.
Fascinuje ma tvoj zjednodušený pohľad na svet. Napr. nevzdelane geriatrické "elity". Na to si prišiel sám? S tvojím vzdelaním? Tak to budeš tiež taká nevzdelaná elita.
Rádio Jerevan hlásilo?
Až vyplaví zlatú žilu, prídem.
jj, ja viem, pichli by im niečo na rozlúčku, lebo vraj žiadny dochodca=žiadny problem s dôchodkovym zabezpečením. Neboj, aj tebe už chystajú.
Myslíš K O K T A V É H O Šimečku?
Spravne a to ani nemuseli slubovať dvojnásobné platy ako Miki.
A to sa ako urobí?
Nadpisy sú tendenčné.
A v čom? Už ti obvodak nepredpisuje vitaminy? Na to nesluži zdravotné poistenie.
Jo, to určite. Bežny obvoďák postavil 2 rodinne domy, ale ludia chodili štrbaví, ak neplatili. Oficialne sa neplatilo, ale v skutočnosti sa platilo.
Prečo tomu veríš? ja som z hlavného mesta a nič nekolabuje.
Možno by ste mohli vytvoriť aj trojicu
Kdy by sa vzali miliardy? Tie su vo vilkach a velkych SUV autach. Pekne zdante babku čo pod branou predava kyslu kapustu a zemáky.
Ale zasa, potom ti vyplatia slušny balík za 4-5 mesiacov a budeš v plnke.
No...vraj majú vela. Aj robia cez víkendy.
Tolko míst v STV ale nemajú
V septembri sa s Pellegrinim chceli bratríčkovať v PS. Vtedy bol OK, teraz z neho podrazáci urobili Putinovho brata.
Odporúčame