Píšem z hlavy, môžem sa mýliť. Borg to zabalil vo veku asi 25 rokov, po prvej prehre na W. Potom sa tuším chabo vracal. Vo veku 25 rokov mal viac "titulov" než iní hráči.
Monika Seleš mala vo veku 20 rokov asi 10 GS titulov. Idem sa pozrieť, štatistiky nemám rád. Mám rád peknú hru. Kto hrá "pekne"...je zrejme veľmi subjektívne vnímanie.


