Kde má reťaz? Ja som ju nevidel. V gatiach?
Kde má reťaz? Ja som ju nevidel. V gatiach?
Taký, že (asi) nie je členom strany. Ale na okydávanie sa hodí.
Som - a mám to tak rád.
Tebe sa trasie všeličo a existuješ. Pipík funguje? Prečo sa vôbec pýtam.
Mne tiež nie je jasné čo robí advokát na tlačovke politického chlievu. Kandiduje alebo čo?
Veď ho vyzvi na boj v klietke.
Aký je problém s pohnutím sa? Si zásahovkár?
Ty akože...radšej zalez. Lebo ťa A nabúrajú medzi polky. Iste, máš to rád.
Asi je dobrý advokát. Neznamená to, že je ako človek kóšer - alebo azda áno?
Dúfam, že mňa. Poteší.
Teraz klesne. Prepálil to aj u trubirohov.
Ona ale dúfa.
Je predajný. Rovnako ako ty a tunajší drísteri.
Ja netuším, možno mi to povedal tvoje dcéry.
No dovoľ, bastard som predsa ja. Nie smerácky, ani slovenský...ale taký univerzálny. Túžia po mne tvoje baby? Prosím.
Asi som, dúfam.
To fakt nezaliezaš? Si tam stále? Aj tak sa dá.
No vidíš...a ešte sú aj klony. Niečo ako Boris.
Mám pre teba zlú správu: už ťa nikto nepretiahne.
Buď rád ak ťa nenakopú do rozkroku. Teda ak po tom netúžiš, čo je tiež možné.
Odporúčame