A čo? Zúčastnil si sa?
A čo? Zúčastnil si sa?
Ešte nie je K-AMEN...čoskoro, teš sa.
Akým "takýmto"? Hentakým? Dúfam, že si údnatý bojovník anti. Slováci sú všade známi bojovníci.
Nie, nevie. Musíš ukázať ryť_ber_ger na gebuli.
Tak sa nedajte.
Moje nie sú pre pokadencov.
Ale dobre tupých.
Nikdy nič nie je "to isté". Koniny.
Netrep moňašoviny.
Dal si si dobrý nick, chválim voľbu. Nabudúce môže byť hydina.
Nie. Zasa zle. Máš bystrometer či tupometer?
??? Rusi používajú západné zbrane?
Iste, ty nevieš ani kedy si sa narodil (a či vôbec).
Nie je "trolinku bystrejšia". To nie sú moje slová.
Slovák netuší ani kto je on sám. Ten termín na F miluje...podobne ako Balkán. Jasné, že ani to na B nevie čo je. Vlasť? Nemá šajn.
No...som zvedavý, ako by si dopadol/dla v "rátaní" s ňou. Asi nedobre.
Ústava SR? To je tá, ktorú vraj Vlado napísal za týždeň po nociach? To má byť akože písmo sväté? Nerob si srandu zo živých ľudí.
Naozaj? Tak ti dovoľujem prehovoriť. Nech sa tvoj hlas rozozvučí, tak vravím!
Čajovina, milý dedo. Mdlé. Napni svaly, možno sa zadarí. Hoci aj medzi polkami.
Slabé, skús niečo originálnejšie.
Odporúčame