Veď hrá s loptou perfektne. Konopný olej nie je droga.
Veď hrá s loptou perfektne. Konopný olej nie je droga.
Ja nehrám už skoro 10 rokov. Nič nezobem, iba slopem. Ale v kategórii 60+ by som sa kľudne predviedol. Len ma akosi nepozývajú (netuším prečo).
Dedovia by už mohli ušetriť vnímanie divákov. Nie iba oči, aj dušu.
No...pri týchto babách nemám slov. Čo kus, to príbeh "jak môj oný". Ale úplne všetky štyri.
Tu pár šašov považuje konopný olej za niečo strašné, vraj "trest smrti". Je to šumienka, mäkšie ako alkohol. Na písanie baranín by vás bolo. Dnes som písal pomerne "uletene"...kľudne na mazanie. Nejaký ozembuch sa do mňa oprel urážaním. Ako ináč, schytal (ale nepoužíval som vulgarizmy/zakázané výrazy).
Mám svoj slovník, akoby slušný...obsah dopadne dosť tvrdo, výrazy samé o sebe nie sú problém. On ma stále úboho urážal. No a nahlásil ma - 20 postov dolu, potom išli aj jeho. Samozrejme, že to naruší celé debaty, celistvosť vlákien. Zamestná administrátora na pár hodín. Ale čo už...
No a tráva...resp. olej...nestojí za reč. Manžel/ka...asi je lesba, nie?
Zrejme platí to posledné slovo.
Neviem na kerého Išteného Nadal potrebuje na zápasoch celú famíliu. Mne by to strašne išlo na nervy v hocijakej polohe. Ale čo už, každý je nejaký.
Ja ho rád neuvidím, škoda že ho Fritz nevyradil. Pozrel som si s utrpením zápas kvôli Taylorovi. Neviem, či to zvládnem s Kyrgim. Asi nie, asi ma klepne. Keby mal...ale nič, ani to by nepomohlo.
A "nezápad"...to je akože čo?
Neviem čo je na smiech. Prezradíš alebo je to strašne tajné?
OK: Janka je šikovná, čiperná, pohotová baba. V zdravotníctve je parašutista, no snaží sa.
Ústava...sám otec Vladimír povedali, že ju robili týždeň po nociach.
Mne nič z toho nie je smiešne. Možno som stratil zmysel pre humor (včera som ho ešte aj mal).
Neskoro bolo dávno. Ešte pred Teresou. Tá sa aspoň snažila.
No ja fakt neviem, je to pokojný dobráčisko od kosti. Ten by ani ose neublížil...ani mravcovi.
Iba jedna otázočka. Ten vyššie písal pod akým nickom? Vlastne je aj druhá: vy tu...si vážne myslíte, že na SVK kvalita života závisí od akejsi politickej zostavy?
Akýsi B.J. nie je dôležitý. Horšie je, že Británia nemá vôbec dobré karty. Vlastne neviem, kto má (a či vôbec) dobré karty. V Európe ani S/J Amerike asi nikto.
To si sa pozrel do zrkadla? Nuž...
Máš aspoň šajn, čo znamená slovo, ktoré si použil? Som si priam istý, že netušíš. Nie je to prievan cez uši. Iste, tebe fičí a riadne.
Vlastníš múdrometer alebo asimeter? Buď konkrétnejší.
Veď je to v polohe "možno" (?). Čo sa ***** vytešujete predčasne?
Ešte vám možno Tetrov bielohlavý bude naďalej ďubať do tupých tekvíc. Ale...veď vy to máte vlastne radi.
A čo konkrétne? Stolica? Bolo by ozaj zle, keby išla opačne.
Odporúčame