Čože? Akí "zradcovia" vlasti? Veď vy neviete, čo je vlasť. Iba biednych 13% je ochotných bojovať za vlasť. Pletiete si vlasť so štátom, krajinou, vládou, politikou.
Veď vy necháte vyzliecť vlastnú mater donaha, ukradnúť dedovi dohán. A zrazu máte byť statoční a bojovať za EÚ?


