Ja som ale tri občianstva získal ako dieťa. Neusiloval som sa o ne. Nemám ani platné "papiere"...ale oživiť ich vraj môžem.
Nepotrebujem pasy ani nič byrokratické. Tak to osud zariadil, nebola to moja iniciatíva. Slovenské zákony radšej nebudem dráždiť. No a neviem prečo by som sa mal cítiť zrovna Slovákom ak mám štyri rovnocenné národnosti. Navyše, Slováčisko Repovitý mi viackrát povedal: nie-nie, ty nie si náš...ty si cudzinec.
Mám zavrhnúť 75% mojej krvi pre Slováka, ktorý ma ani nepovažuje za svojho? Tak to teda nie.


