Turecko vyjadrilo svoj názor na vstup Ukrajiny do NATO
Dám jeden hore, aby nesvietila stále tá istá stupidita. Diktátor...to je otrepaný termín. Je fakt, že diktátor (človek s vadou) dokáže urobiť neskutočne veľa škody, spôsobiť smrť miliónov ľudí. Preto je dobre diktátora zhasnúť hneď, ako sa začne predierať hore. Je to ale vec jeho spoluobčanov, nie cudzincov.
No a keď diktátor vyrastie, rozrastá sa...je neskoro. Iste, aj vtedy ho treba zhasnúť, no škody sú už nezvratné. Priznám sa, že teraz mi je ťažko označiť Erdogana za škodnú alebo prospešnú.