O turnajoch ani múúú, ani bééé...tak dám sem. Je neuveriteľné, ako Griekspoor otáča v poslednej dobe zápasy. Už som ho tento rok videl viackrát urobiť to isté: prvý set prehrá, potom druhý cez tajbrejk vyhrá...a nakoniec aj celý zápas.
Dnes takto zničil Zvereva. Zápas trval viac ako tri hodiny, čo je azda aj príliš. Zverev nebol rád.

