Je absurdné, aby existovali rôzne/rozdielne/protichodné posudky zdravotného stavu a aby súdom boli protichodne interpretované. Potom sa tomu vraví totálny bordel. Kto má veriť súdnym znalcom a sudcom?
Je absurdné, aby existovali rôzne/rozdielne/protichodné posudky zdravotného stavu a aby súdom boli protichodne interpretované. Potom sa tomu vraví totálny bordel. Kto má veriť súdnym znalcom a sudcom?
Toto prečo nefunguje v rubrike šport?
Výraz "incident" je použitý úplne nesprávne. Niečo ako kolízia, zrážka...Incident je nezmysel.
Nuž...útoky si ozaj nezaslúži. Ale, celé je to o reklame, médiách, peniazoch...tak to už dnes chodí. Oslovia bývalého lyžiara, ponúkni mu honorár za vyjadrenie...povie čokoľvek.
Za normálne slová nedostane veľa, musí to mať "korenie", grády.
Predovšetkým nikoho "netrápi" (všetci to majú hlboko medzi polkami) čo si "myslí" akýsi pazdernáč z čeľade moňašovité, trieda moňašoidy.
Otravný si ako všetky hlísty a parazity existujúce v ochlpení spolu + pijavice ako bonus.
Ti seba oslovuješ v tretej osobe množného čísla? Pozoruhodná úchylka.
V čom spočíva? Daj si pár čelovíc o stenu.
Ty určite stále...a to ani nie si "vládni" (vodiči Úradu na OÚČ, čiže policajti). Toto bol ťukanec do auta, ktoré zastavilo. Tebe sa ale blázni premávajú medzi ušami non stop. Nazdravie!
V každej sekunde vyhasnú miliardy životov (nemám na mysli ľudských). Ak si sa sem prišiel pohoršovať, že ľudia nie sú na kolomaž zo smrti osoby, ktorú si ani nevážili...si na nesprávnom mieste.
Na čo je dobrý falošný "súcit"? Zomrel a hotovo, je to azda samozrejmosť, všetko je pominuteľné.
Už si vo forme, budeš pretrénovaný.
Nerozumieš tomu. Tie "prezidentské" sú pre prezidenta a doprovodné, špeciálne balisticky upravené. Sú predsa aj zahraničné štátne návštevy (aj keď sa do SR príliš nepremávajú).
Keď príde niekoľko hláv štátov nevozia ich z letiska na rebriňákoch. Bývajú aj uzavreté trasy atď.
To v prvej vete je o aktívnych. Vari mohol niekto odmietnuť fotografovať sa so súdruhom? Mal by po kariére.
Bežná prax všade na svete. Je minimálne jedno auto pred, jedno za. Obvykle aj bežné policajné.
Ty poznáš "nadržaných SBS-károv"? V obchodoch, to akože tí uprdení dedovia a babky?
Moňašoviny, koniny.
Nezmysly, žiadna analógia. Už dnes to bude objasnené (možno už je).
Dnes je utorok a zajtra bude streda...február, stále zima.
SBS - to sú tí vetchí dedovia? Oni bijú?
Nezmysel, daj si pár čelovíc o stenu.
Odporúčame