To bola kočka...
Ci pana :-))))))))))))))
Ja som za prírodné balenie, žiadne krabice, či pĺastové fľaše...
Vy chlapi by ste si mali uvedomiť čo je dobré:-)))))))
Jednozančne áno, niet o čom diskutovať, každý veľký pupok je len zanedbaný sex:-)))))
Ľúbiť a byť ľúbený je veľký dar, ale mnohi si ho nevážia, zahadzujú ho, bránia sa mu a dokonca si myslia, že ho nepotrebujú...
Má perfektné blogy, aj tie o hľadaní kešiek, aj čajíkovanie a veľmi sa mi páčili aj tie o Provensálsku:-)
Minule si hovoril, že chodíš strapatý:-)))
Vtedy nepoznám žiadne kompromisy, všetko, alebo nič!!! :-)))))))))))))))
Odporúčame