To je pravda:-))
Veď to, ešte, že si to vo všetkej počestnosti vysvetlil :-))))))))))))))
Ja s teba umrem, od smiechu:-))))))))))
Nebudem ho trápiť striptízom:-))
Nechcem, aby sa prechladol, keď sa vyzlečie, vieš aká je tam zima?:-)))
Tomu môjmu tigrovi sa to tiež páči:-)
Preto mu nevadí, keby som aj vyzerala aj ako baba jaga:-))))))))))
Písať o niečom takom?
Ani náhodou, potichučky všetko previezli do Nemecka...
Jasné, že je, až to bučí z tých jeho príspevkov :-)))
Tak tej svojej tigrici pošepkaj niečo z toho posledného ;-)
Tak sme sa navzájom trošku postrašili:-))))))
Presne tak, skoro v každej žene je kus tigrice a kus dračice a tak nech si s nami žiadny tiger nezačína :-))))))))))
Fuj, tak by som nechcela vyzerať:-)
Teraz si vydesil ty mňa:-)))
Tomu je to jedno:-)))
Ale ak by ma chceli využiť ako tajnú zbraň:-))))))))))))))))
+++ :-)))))
Ešte by som sa zmenila aj ja na Babu Jagu a čo potom? :-)))
Odporúčame