No 6 mesiacov vo väzbe, to asi nepridá. Ak neboli dôkazy, tak prečo by mali byť zavretý ???
Všimnite si koordináciu Lipšic - Čaputová - Aktuality.sk - DennikN - Nadacia proti korupcii
No 6 mesiacov vo väzbe, to asi nepridá. Ak neboli dôkazy, tak prečo by mali byť zavretý ???
Všimnite si koordináciu Lipšic - Čaputová - Aktuality.sk - DennikN - Nadacia proti korupcii
Áno, ale Remišová celý čas pripravovala len podhubie I.M. takže ta skončí u OLaNO.
Odkedy je Remišová predsedníčkou Za ľudí len to v skutočnosti "Za OLaNO". Čo sa týka Kolíkovej, to čudné stvorenie bez empatie a chrbtovej kosti, nemá vo vláde čo robiť.
Prosím o informáciu čo znamená odborník na migráciu a kde sa toto študuje ? Pravdepodobne štúdium je zadarmo sledovaním TV Novín. A ešte jedna pripomienka čo znamená 250 Afgancov má väzby na Slovensko ? To je to že vedia kde sa nachádzame alebo že z rodiny pracuje alebo žije jeden na Slovensku a chce za ním prísť celá dedina ?
Myslím že si aj Koliková cikla, akosi sa začína rozpadať domček. Možno sa raz dozvieme pravdu, čo sa dialo s Lučanským. Možno sa raz dozvieme pravdu a Makó, Suchoba a iný kriminálnici naozaj skončia v base ako aj iný korupčníci.
Dnes je zaujímavý deň, v inom médiu som sa dočítal že Navaľnij v base napísal 50 strán americkým novinárom, ale inak má zakázané písať a čítať len musí nasilu pozerať TV. Teraz začína masová migrácia od Putina, dnes plavcami zajtra balónmi, ale hranice majú otvorené. Možno zajtra niekto prekope tunel do Japonska. Normálny človek sa musí usmievať....
Transparency International sa zobudila. Bola to práve táto organizácia ktorá kryla nehanebným spôsobom súťaže hmotných rezerv !
Asi by som ich ani vakcíny nenazýval. Sú to také polo vakcíny, po ktorých Vám nik nezaručí nič, viď Izrael. Veď bodaj by mali účinnosť 100 %.
Ale už mi to celé a aj tieto zaručené správy o covide, lezú na nervy...a viem že nie som sám....
Hm....takže za rast cien na svetových burzách môžu minulé vlády na Slovensku. Edo to je tak, keď s fotkou Fica zaspávaš, aj sa ráno budíš.... .
Teraz vyplakáva, pritom nezvládol ministerstvo. Keby bol vo funkcii, tak líže laby Igorovi.
Z toho vyplýva, že pravdepodobne Lipšic dostal previerku podvodom. Nič nové, veď Krajniak, Grendel, Ažaltovič a donedávna aj Pčolinský, boli len Lipšicovi poskoci a reálne podriadení. Ich účasť v iných stranách bola len stratégia.
Žiaľ, táto vláda má silnú podporu veľvyslanectva USA, takže aj keby robili hocičo, dovládnu. Predpokladám, že Žilinku bude chcieť dennikn a sme zničiť.
Celý svet čakal ako sa k problému postaví Slovensko. Myslím že naše zásadné stanovisko, zmenilo mapu Európy......
No myslím že Krym prináleží historicky k Rusku, a neverím že niekto budúcich 100 rokov zo stanoviskom Ruska pohne. Skôr sa bojím o našu vlasť.....a o jej osud.
Áno vládna koalícia dokazuje že Lipšic je politický prokurátor !
Mám strašnú obavu, či niekto z EÚ zas neponúkne tisícom Afgancom azyl. Keďže EÚ, v podstate neexistuje ako suverénna organizácia, všetko záleží čo politrukom nakážu USA:
Najprv tam boli 3 Slováci (keďže vojaci sú tam už nie sú), teraz tam ide lietadlo. Dúfam že na Slovensko zas dovezú 60 Afgancov. Treba Slovensko obohatiť....
Jana Bittó je fajn devucha, sprostá ako tágo, ale inak taká novodobá odborníčka na všetko. Mňa na konci dňa bude zaujímať, ako sa rozdeľovali provízie medzi politikov. Mám priateľov z Číny, tam pred podaním každej vakcíny sa robil minimálne krvný rozbor a analýza zdravotného stavu. U nás ženú ľudí ako dobytok. Väčšina očkovaných ani nenahlásila vedľajšie príznaky, boli by ich desaťtisíce.
Túto informáciu chcel počuť IGOR, na to že celé je to fušerský koncept, diskriminujúci práve pracujúcich ľudí, ľudí len s internetovým pripojením či ľudí ktorí nemajú náhodou obsadené atď na to kašlať....
V súčasnosti sú médiami prezentované za osobnosti ľudia, ktorí ničím neprispeli pre túto spoločnosť, budú kvákať to čo sa od nich vyžaduje nemajú žiadne výsledky za sebou.
Prosím pani Ostrihoňova ostaňte sedieť doma, lebo keby ste mali prísť do školy môjho dieťaťa, tak už teraz píšem ospravedlnenku.
Ukazuje sa, že polícia slúži iba jednému pánovi a ak sa hovorilo že za Smeru bola zneužívaná, tak nič sa nezmenilo! Problém je, že to dosahuje obludných rozmerov. Jedného dňa príde aj na tých čo si dnes myslia že sú nadľudia a ten čas príde.
A na zneužívaní polície sa podieľa aj prezidentka svojou nečinnosťou a média jej naklonené.
Neskutočné ako sa obchoduje s priznaniami. Priznáš sa pustíme ťa na podmienku ale len ak udáš niekoho ďalšieho...nová doba v justícii.
Odporúčame