Priznám sa že už týmto informáciám neverím. Myslím že ide o ovládnutie polície a mocenské štátu, nič viac.
Priznám sa že už týmto informáciám neverím. Myslím že ide o ovládnutie polície a mocenské štátu, nič viac.
Pán sa stratil, možno cvakol viac vodečky a slniečkári s predajnými politikmi, už boli pripravení vykrikovať tie hnojové reči. Na druhej strane všetko zlé je na niečo dobré, vieme kto kope aj z našich politikov za cudzie záujmy...
"Rokovali za nás občanov, za naše blaho, za našu budúcnosť". To bol samozrejme vtip.
Vtipné však nie je, ta úroveň povyšovania nad nás občanov. Vás zavrieme a my sa budeme ožierať do kedy chceme !
Všetkým už z tej proti ruskej hystérie hrabe.
No nech je Lukašenko neviem kto, chceli ho zabiť ! A s podporou CIA a určite v tom hrali svoje aj US satelity. Takže si to rozmeňme na drobné. Toto keby sa udialo opačne, že Rusko chce zabiť ja neviem v Francúzsku prezidenta, tak je XXX sankcií a embárg a vyhostení, nie zákaz jednej automobilky.
Si tam žije aj za tých 700 000 tisíc čo jej poslal Korčok z daní chudobných Slovákov ???
Ty hybridná vojna, kedy vrátiš 700 000 EUR čo si zobral z pokladnice štátneho rozpočtu Cichanovskej pekný život!
Niekoho veľmi serie že Sputnik stojí 17 EUR vychádza na svetlo aký biznis tu bol pripravený. Čo sa týka úderky Korčok, Dostál, Valašek, Naď, čo iných amerických otrokov, tí by obetovali život svojej mamky, len ak by dostala západnú vakcínu. Sú to hyeny a ľudské svine.
Hnus, ako stále sú povinné média omieľať Navalneho. A dookola a dookola. Mal ostať v Nemecku, tam by sme sa všetci skladali na luxusnú dovolenku a Merkelová by mu prala otrávené trenky. A kde sme my Slováci a naše problémy ???
Ku skupine útočníkov pripočítajte aj prokurátorku, čo žiadala VAZBU pre Rudolfa Kusého, starostu bratislavskej mestskej časti ! TO ČO BOLO ? 3 dni vo väzbe za to že odolával tlaku developerov ? Slovensko katastrofa
Ďakujem o tom výroku Augustína - Mariána Húsku, som nevedel. Čo sa týka bezúhonnosti tam som mal na mysli ohýbanie zákona. Ale ďakujem za poznámky.
Juraj Kliment to je ten matovičov KOŇ ?
Keby sa Štefánik sa rozprával 10 min. s Igorom Magorom, tak získa dojem, že vírus ktorý zasiahol Európu, strašným spôsobom poškodil ľudom šedú kôru. Ale strašným a svoju budúcu prácu by venoval varovaniu ľudstva pred rokom 2021.
Pani Navaľná ma na sebe kabátik za 550 EUR, pánko je na izbe pre 3 osoby s facebookom, tv, všetci sú chudiatka. Koľko do nich natlačili na západe a koľko z našich daní ? Nový Havel či Lenin ?
Každý kto má za sebou korupciu má byť riešený. A je jedno z akej strany je. Čakám od NAKA rovnaký prístup, ku všetkým.
V porovnaní s hanbou v Európe, neriešenými ekonomickými škodami, impotentným parlamentom kde sa nachádzajú perverzní ľudia, mafiánske prostitútky, doslovne hlupáci, katastrofálnym riešením pandémie je táto správa veľké ľajno na objednávku....
Pozerám že Navaľného väzba je RAJ to Lučanský by mohol len závidieť. Komunikuje, pripravuje protesty, no proste je radosť byť v tom ruskom väzení.
Prejavuje sa aj u druhého bojovníka p. Kňažka.
Predpokladám že páni ministri Washington a Pentagon si splnia detský sen a Rusko bude označené ako nepriateľ. Hneď bude na Slovensku lepšie.
Odporúčame