Aj rusov počas 2 svetovej padlo milióny a ako sa vschopili, stačí narobiť deti, ty máš nejaké, s nejakým rusom ?
Aj rusov počas 2 svetovej padlo milióny a ako sa vschopili, stačí narobiť deti, ty máš nejaké, s nejakým rusom ?
Výcvik niečo stojí, USA vidí ďaleko pred seba, preto je najvyspelejšou krajinou sveta. Za 3 roky oslavuje 250 rokov od založenia.
Rusi nám vycvicili asi momentálne najlepšiu armádu, ktorá sa po vstupe do NATO stane pilierom tohto paktu. Supér.
O svojich, teda budúcich členov NATO, vždy píšeme, v Kremli to píšu tiež, nevieš toto.
Vojaci v NATO sa bežne presúvajú.
Sťahujú, uz sú jednou nohou v EÚ a NATO, čo sa týka NATO tak výcvik majú parádny, rusaci ho pocítili na vlastnej koží.
Pan je ako nás budúci prezident, nik nevie či je on alebo ona .
Rusaci začínajú sťahovať hlbšie do vnútrozemia ruska svoje 300 a 400, míňajú sa.
To daj ty, hehe.
Pardon, konkurencia ZSSR bola v kosme s USA, kto bude prvý, hehe.
V rusku bol komunizmus, plánovaná výroba, konkurencia žiadna, mali to od 1917.
Ako môžu mať kvalitné zbrane, keď nič bežné nevedia kvalitné vyrobiť, všetko so všetkým súvisí.
Prečo Maďarsko nevystupi z EU ? Však sa môžu pridať do Brics.
Patria medzi staršie zbrane usa, čo by narobili nové, amici sa musia mať z ruských zbraní prdel.
Poriadne auto nevedia vyrobiť a nieto niečo zložitejšie, hehe.
Na letiskách vo väčších mestách už vtedy mali splachovacie, to máš pravdu.
Viem, západu ho predávajú pod cenu a ten rozdiel co je u nás ide na Ukrajinu.
Ale však môžu hrať na ázijských majstrovstvách, aspoň tak o tom písali v ruskej pravde.
Veru, všetko je zo západu a to co mame od rusov nám bolo nanutene ešte z čias ZSSR keď sme boli ich kolónia.
Odporúčame