Ktorá ? Čínska, ruska ?
Ktorá ? Čínska, ruska ?
Zelensky v Singapure, zelensky vo švajčiarsku, usa, Japonsku, neuveriteľný vodca, organizátor.
A aj napriek tvojim nezmyslom, naša vláda kupuje zbrane od Usa. A tisíce Číňanov žije po celej EÚ, v USA sú celé stvrte, o rusoch škoda hovorit, ty vyviezli miliardy na západ, hehe
Taiwan ma Čínu v paži, predbehli ich o km .
Však ja žijem na západe, v únii, teraz všetci čo mávali ruskými vlajkami idú kandidovať do europarlamentu
A podobne ako USA aj rusi budú mať tam svoju investíciu
Tak im držím palce a aj tebe keď tam pôjdeš žiť.
Aj Rusi by mohli zo strategických záujmov nasukat ruble do Severnej Kórei a potom môže Severná Kórea otvoriť u nás závod na výrobu aut.
Konečne odpoveď hodná ruského poradcu.
Už komunisti pred rokom 89 basnili o páde USA, EÚ, nato, doláru a padlo ZSSR, varsavska zmluva, hehe.
Aký je internet ? Aký ??
Prečo je Kia tam kde je, Prečo ??
Nech sa cítia, ved sú azijci, ale kontakty Taiwan udržuje s Usa a vyspelým západom. Hehe
Hnevať ich môže, ale Taiwanci uprednostňujú niekoho iného, keby nie tak sa pridajú k Číne.
Áno nie je, a teraz čo ? Ani južná Kórea nie je a robíš u nich v Kie
Všetko, aj tento internet.
Ja žijem v Únii, tak kde ?
A aj tak majú Číňanov na háku, hehe.
Odporúčame