Zaútočia na školy a nemocnice.
Zaútočia na školy a nemocnice.
Aj Stalina spomenieš ??
Smeruje, hehe.
Cestovky zažívajú bum, v lete státisíce slovakov smerujú do krajín EÚ a NATO.
A hlavne každú západnú zbraň rusaci zničili už na hranici pri ceste na Ukrajinu.
Veru a par ks západných zbraní drží 2 naj armádu sveta už 2,5 roka na jednom mieste.
V Kremli ich musí triasť keď vidia zaostalost ruskej armády.
Ako môžu ochrániť, keď každá zbraň zo západu je vždy zničená už na hranici z Ukrajinou. Hehe
Daj link, nech sa poucime.
Čakaj, hehe,
Hehe, ty budeš rusacki analytik.
Alebo Stalin, ten len svojich dal dole 1,6 milióna.
Kolaborant povie hocičo, len aby uspel.
A preto ze sú Rusi tak ich ostreluju a zabíjajú, alebo Brat za Brata, vy rusaci ste stále barbari.
Áno Rusi, a veľa s nich majú za manžela, manželku ukrajinca.
Daj link, info na tie protesty.
35 % tvoria Rusi, samozrejme ze je to premiesane, takže tých ruských rodín je tam veľa.
K téme ? Skôr taraniny slovenského kolaboranta.
,, západ drží spolu,,
Odporúčame