Chvalabohu a nech sa RUSKO oploti ako to bolo za ZSSR, hehe.
Chvalabohu a nech sa RUSKO oploti ako to bolo za ZSSR, hehe.
Rusaci, musíte riadne trpieť keď idete používať niečo čo je z EU, auto, internet, Facebook pri pocite že rusacke veci sú. ,,lepšie,, a vy ich nemáte, nemôžte používať.
Nezabudol, len to nevedia vytlačiť, Usa vie a preto tlači doláre do zásoby , teda do ponožky.
To je realita,.
Isto ta to vytáča, dobré, hehe
Neboj , s tým eu počíta,
Ešte daj kedy padne usa, dolár, nato, eu, uz pred rokom 89 o tom snívali komunisti,
Pritom mohli veselo žiť popri eu.
Rusko dopadne ako ZSSR, hehe
Bla,bla, bla, len si poplač, hehe
Medvedev už dlho nič múdre nepovedal, žeby prestal chlastat ?
A ešte aj Fico prispel, plyn z Azerbajdžanu pôjde cez Ukrajinu a za tranzit budeme platiť, získané eura použijú na nákup zbraní zo Slovenska.
Česi majú oveľa väčšiu zbierku.
Ak takéto zbierky prebiehajú po celej EÚ tak potom to pôjde o miliardy.
Rusacki hackeri budú pokračovať.
Rusi to robia od 1917 od čias Lenina, takže bolo to len otázka času.
Rusi potrebovali nepriateľa a našli, presne ako aj ZSSR, koľko vydržia ?
Toto bude problém a nie Ukrajinci a Rusi.
Vraj Brat za Brata a už rusaci zabili tisíce ukrajinských rusov.
A ty používaš americko-zapadny internet, hehe.
Odporúčame