Co ? Už si tam chystáš miesto ? hehe
Co ? Už si tam chystáš miesto ? hehe
Veru niet, keďže sú oplotení 3jitym plotom, hehe
Každý 7 rus je moslim a najväčšia mešita v Európe je v Moskve.
A napriek tomu Japonsko ide cestou Usa, a juzna Kórea po pomoci usa je 100 rokov pred severnou kde pomáhali zase Rusi
Slabé, minule rusacki islamisti dali v Moskve dole 150 rusakov, len tak
Napr. Kórea, za južnú bojovali USA a za severnú Rusia ako to teraz vyzerá. ? Južná je 100 rokov pred Severnou. NSR oslobodili USA, NDR Rusi, ako to po 89 bolo ? , NDR bola zaostala ako všetky kolónie Ruska.
Takže chodíš zo západným autom, a nie ruskym.
Nas mnogo, brat za Brata, ruské hesla ignorujú počet mŕtvych mladých rusov.
Aj Pavel sa baví, a ty môžeš s ním.
Prevencia musí byť, preto chodíš so západným autom na STK aj keď ti stále ide.
Veru, padajú ako muchy ruskí mladí chlapci a za nič.
A kde prídu, na Ukrajine sú už 2 roky na jednom mieste, hehe
Daj tie dohody, lenže Ukrajina zvysoka kašle na Rusko.
Lenže tam nik nechce ísť, len silou. Do EÚ sa každý tlači.
Chcú obnoviť ZSSR ? uz pri Ukrajine vykapu.
Zem je plocha, naša vláda v tom má jasné.
Véd hej, ľahšie je zaostalou ruskou technikov zasiahnuť napr. priehradu ako loď, hovorím, kvalita ich automobilov, nik to nechce.
Odporúčame