Ekonomika EÚ rastie.
Rusko má malé zásoby, najvecsie ma Kazachstan, Kanada.
Nekupovali, kupujú inde.
Stalin dal odstrániť 1,6 milióna vlastných a pochovali ho ako najväčšieho hrdinu.
Nevadí, pelegriny bude pokračovať v jej šľapajach a to v úzkej spolupráce s úniou a natom.
Slovan vylúčiť z európskych pohárov.
Nájde niekto článok ?: rus pomohol, rus oživil ekonomiku, rus oslobodil, rus zvýšil životnú úroveň. atď.
Ja som max, spokojný, vypadá, že ty nie.
Vraj, vraj, u nás v okolí vraj vybuchovali keď sa používal ruský plyn.
Mam kúrenie na plyn, ako začal tiecť americký, tak v dome mam teplejšie.
Aj to sa vyrieši, ako aj s plynom
Lebo je tam zima a zatiaľ ešte nemajú vykurované cesty a chodníky
Dočasné, ale veci sa riešia.
Paráda, len kvič.
Musia zvyšovať, čo iné im ostáva, veď už teraz sú na hanbu.
Paráda, s eu je radosť žiť .
Ukrajinci bývajú už 2 roky po celom ,,západe,, a nezmizlo nič , Rusi berú vsio, to je tak ked takéto veci nemáš doma, tak kradnes.
To hej, ale títo sa poučili, rusom to ostalo, záchody na Ukrajine boli len začiatok.
Odporúčame