Ruska banka oslabuje Rubel, hahaha, a kedy ho bude posilňovať ? hahaha
Ruska banka oslabuje Rubel, hahaha, a kedy ho bude posilňovať ? hahaha
Pobaltské štáty sú tom lepšie od Ruska a 100 %, ako aj Rumunsko , sadni do auta a uvidíš ako to tam vyzerá. Albánsko, ved tam bola za Hodžu totálna diktatúra, teraz je tam stavebný bum, majú najkrajšie pláže, krásne hory. A ukáž jednu krajinu kde bolo rusko, ako to tam vyzerá s ekonomikou?
Tak to aj vyzeralo po 89, 30 rokov za západnými svetom.
Nemáte na to inteligenciu, aby ste išli pozriet takýto športový zážitok.
Dnes ide Jasna a všetci držia americanke Shiffrinovej, Paráda.
Aspoň uvidia ako cvičí najsilnejšia armáda sveta.
Ale to chce súčasná vláda.
Predávali do ruska za ruble a keďže rubel padol oproti euru tak skrachovali.
Ale si urobil zo seba glupaka.
Alebo plánované skracovanie.
Veru tak, kde nebol komunizmus tak tam si žijú.
V rusku skrachovalo po 89 oveľa viac komunistických firiem, zachránil ich plyn a ropa.
Väčšina firiem co vlastnili Slováci skrachovala, a co ma brusel s vývozom obrábacích strojov ?
Vypadá, že na teba nemám v tomto smere.
Načo ti to bude, keď to nevieš ani poriadne napísať.
Tak presne, rusovi stačí vodka, ktorou zapije rusku slobodu.
Svetovych, neboj , tam rusko nepatrí
V rusko net dolar a euro a tak je rubel za 200 až 400, taka je situácia. Ja nepijem, to nemaj boja.
Odporúčame