Ešte ráno by mal cez 1 promile.
Ešte ráno by mal cez 1 promile.
Lipsicovi vbehol ožratý smerak s 3 promilami, a neušiel.
Ale hltas články na pravde, hehe.
A ty ako vieš, bol si ten stav skontrolovať v tých mestách ?
Pisať také niečo v Rusku, tak si už dávno ,,dobrovolne,, vyskočil z okna, preto píšu odtíaľ odkiaľ píšu.
150 000 mesto bez tepla, a 100vky malých dedín, osád to isté. V rusku je cenzúra , keby tam bola taká sloboda slova ako je v západných krajinách to bolo správ od ráno do večera.
Takže aj napriek tomu všetkému zlému co v nemecku je tam strávil roky.
To nie, ale vzďaľujeme sa rusakom a dosť.
Takže roky v Nemecku, ale v rusku len prstom na mape.
Veru, v Nemecku 3x lepšie podmienky ako v rusku má.
Ale mu je dobre v Nemecku , z ruska zdrhol.
Maďarsko vylúčiť z NATO a bude pokoj.
To preto, že ich veľa odišlo robiť do ruska, tam sú platy v statisicoch .
Skus ? neter tam robí a byva 16 rokov, sadni do auta a skoč do nemecká, životná úroveň od n.as o 100 %. do nemecká bežné cestujem, iný svet. Ty si fakt bol iba v RUSKU.
Ešte rok, dva a rusaci budú žiadať OSN o ekonomiku pomoc.
Stačí ze v nemecku vyjde pár traktorista na milionovych strojoch štrajkovať a hneď sa pise o prehnitom západe.
Véd nech štrajkujú, v západných krajinách je to bežné a pomáha to.
Cez 22 000 bolo.
Odporúčame