A clenovia Brics sa kedy stretnú a popotrasaju si raz do roka ruky ?
A clenovia Brics sa kedy stretnú a popotrasaju si raz do roka ruky ?
Hahaha, ešte daj niečo.
Tlieskam, kde ?
Patriot ich všetky zastrelil
5 za odpisovanie, rusaci všetko odpisuju
Pri pozorovani bojov a stratégie ako aj kvality ruskej armády na Ukrajine musí zvyšným členom spolku Brics byť do plaču.
Nikde sa nepisalo že došli, ale ze majú nedostatok keďže zacali rakety používať z chudobnej KĽDR .
Dobre, spoznať sa treba pred vstupom do únie
Zapol som a nič, ani na erotických to nejde, tak neviem .
Vieš, hlavne ma zaujíma Ukrajina, žijeme vedľa, Izrael a hamas, respektíve iný sa tam vrazdia už cez 2000 rokov.
Štrajky boli a budú, je to súčasť demokracie.
Rusi by mali ukončiť vojnu na Ukrajine a dať príklad Izraelu na zastavení vojny proti hamasu v pásme Gazy.
Kde vrazdila nevinné deti ?
Práve, že Čína sa pridá k tomu civilizovanemu, ešte niečo vyriešia, taiwan. Ale vedia ako sa ma svet uberať.
Už ani nevie kde je vľavo.
Odjakživa bolo, že rovný si rovného hľadá, tak je to aj v živote.
Možno, možno, ale ZSSR sa rozpadlo, tam možno nebolo.
Rusko používa Ukrajinu proti nato a preto sa nato rozšírilo.
Rusko by si malo brat príklad z Číny, nie vojnou, ale ekonomikou sa ide hore, Rusi len bojovať, nás mnogo.
Odporúčame