Súhlas.. Peknou by som ju isto nenazval, no herečka je výborná. A herectvo nie je o kráse ale o umení.
Súhlas.. Peknou by som ju isto nenazval, no herečka je výborná. A herectvo nie je o kráse ale o umení.
Nezastávam sa Smeru - kradnú a patria do basy. Ale keď pravicová lúza kradla ešte vo väčšom, to ste vy tupí modrohujeri nevideli, hlavne že ste sa sa tešili, nesvojprávne tľapkali a mysleli si, akí ste úžasne Ynteligentí..
Modroslepci = rovnaká lúza ako fanatický komunistický odpad z 50-tych rokov.. Oboje patrí do blázinca alebo do kameňolomu - k ničomu inému ich nepustiť.
Je to len malý zaplatený pešiak, ten nemá čo hľadať medzi "elitou"..
Mám 3 autá z toho jedno francúzske.. Viem čo hovorím.
Za dôvody sa považuje minuloročný sporný návrh dane z internetu či spor s USA.Za dôvody sa považuje minuloročný sporný návrh dane z internetu či spor s USA.
Demokracia ako remeň.. Ako z Orwellovej knihy - máš demoraciu ale len kým držíš hubu a krok. A kým Ti to dovolíme my, rovnejší..
Presne tak.. Zločinec Stalin - GRUZÍNEC páchal genocídu na rusoch a ukrajincoch. To je historický fakt.. ;)
Blik? Najprv niečo naštudovať (mimochodom že bol gruzínec sa učí na základnej škole), potom vykrikovať nezmyselné žvásty a spamovať debatu..
Aha, majú na mysli tie pochybné hrdzavejúce šmejdy čo v UK volajú Ruster?
Čo iné čakať od lacného auta povestnej francúzskej kvality a montáže neprispôsobivými..
Aj ja mám auto so 100kW 430 NM a napriek tomu jazdím takmer dokonale predpisovo. Aj mne občas ujde (úprimne nechtiac) noha ale na to má vodič oči a uši aby si to ustrážil.
Zlý titulok.. Správny by mal byť: špekulanti tlačia akýsi nezmyselný a politicky zmanipulovaný "rating"..
Rusko: dlh 14% GDP, rating BBB-
Hamburgerovo: dlh 105% GDP, rating AAA (alebo skôr HAHAHA)
Japonsko dlh 213% GDP, rating A+ (no comment)
Som zvedavý ako dopadne utváranie rusko-čínskej alternatívy ku Swiftu, ratingom, rezervným a obchodným menám.. Buď sa nestane nič a budú to dva odlišné ekonomické bloky, alebo to západ a ich špekulantov položí a vyvolajú veľkú vojnu kdesi na inom kontinente (ako vždy keď potrebovali zachrániť válov).. Tú by som však nechcel zažiť, lebo v tom prípade II. svetová bola len nevinná šarvátka.
Počul som už viacero hlasov, čo tvrdia že zdieľané vlastníctvo by mohlo byť budúcnosťou.. V princípe To ale vyžaduje širokú zmenu myslenia spoločnosti, lebo podobné pokusy tu už boli za Lenina a všetci vieme ako žalostne to dopadlo, aj keď idea systému bola pekná..
PS: To niektorých modroblbcov porazi, ked pride takýto "komunizmus" :)
Som agnostik, so žiadnou vierou nemám nič spoločné.
Nezarábam zle, väčšinou sú to vyššie 4 ciferné sumy a napriek tomu som v poslednej dobe zvolnil, prestávam sa hnať za mamonom a viac sa venujem rodine. Niekto by povedal že som hlúpi, keď už nechzcem toľko zarábať a žiť v blahobyte obklopený megatelevízormi a kopou tabletov. Ja každéhoo osobná ako chce žiť a to že si VY myslíte že niekto bude šťastnejší po Vašom, je veľký omyl.
Osobne poznám chlapa z Iraku aj jedného zo Sýrie. Podľa ich rozprávania bola lepšia pokojná diktatúra Saddáma / Assada, kedy mali ľudia relatívny kľud ako teraz, keď je celá krajina demokraticky utopená v krvi a nikto nevie či sa dožije ďalšieho dňa.
Preskakovať evolúciu sa NEDÁ! Buď k nášmu spôsobu života prídu sami, alebo ich treba nechať tak, lebo to nedopadne dobre.
Rovnaký omyl urobili ak komunisti, keď sa nazdávali že z nevoľníckej krajiny urobia švihnutím prútika uvedomelú inteligentnú nežištne dobrú a pracujúcu spoločnosť..
spiľovanie všetkých stromov, vrátane tých zdravých: http ://www.1tv.ru/news/world/255886
detailná analýza streľby maidanovcov do vlastných https://www.youtube.com/watch?v=YrSfPws7dCU
http: //blagin-anton.livejournal.com/373334.h…
rozhov or Estonskeho ministra s Ashtonovou kde hovorí že má znepokojivé info o ostreľovačoch maidanu: https://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8
Hlavne že tí demokratickí banderovci čo zavládli po úspešnom puči dali okamžite vyrúbať všetky stromy na ulici kde sa strieľalo, vrátane tých čo boli absolútne zdravé.
Skús pohnúť rozumom, kto urýchlene likvidoval dôkazy a prečo? Bol to Janukovič, toho času už v Rusku? BLIK???
Oosbne si tiež yslím že náboženstvo je infantilné.
ALE položme si otátku? Prečo my bal inteligentý človek potrebu iných zosmiešnovať, keď oni úprimne veria čo aj hlúposti? Nemal by prejaviť svoju vyššiu inteligenciu a trochu ich tolerovať?
A keď už prekročia hranice bežného humoru a uchýlia sa k satire, potom sa čudujú že nejakému menej zaostalejšiemu prepne a urobí niečo násilné?
Kto mal mať viacej rozumu, tí inteligetnejší, alebo zaostalí veriaci?
Kto z Vás sa chodí vysmievať napr. cigáňo do osád akí sú zaostalí a potom plače že mu dali do držky? BLIK???
Pekná blbosť.
Poznáš nejakého "araba" osobne? Lebo ja áno.. Včera som bol s dvoma Lýbijcami - jeden z nich hovorí 5 jazykmi a druhý (jeho sprievodca) si robí 2. vysokú školu na Slovensku a hovorí veľmi dobre po slovensky..
Mám tiež z priateľa čo ušiel z Iraku, inak dobrý klavirista - usadil sa vo Švajčiarsku.. Ďalší s ktorým si píšem pochádza zo Sýrie, aktuálne žije v Saudskej Arábii a majú rodinnú firmu na počítačové siete v Abu Dhabi..
Myľujem "ľudí" čo trepú o veciach o ktorých nemajú ani šajnu..
To má byť dôvod alebo obhajoba na urážania kňazstva? Dosť slabé..
Práve kvôli tým výnimkám by si inteligentý človek nemal dovoliť urážať plošne. Ale chcieť od tej panej inteligenciu, to skôr od dážďovky..
O organizovanej cirkvi si myslím tiež niečo podobné ako o politike, ale dobých 30% kňazov čo poznám sú správni ľudia a vážim si ich. A to je príliš veľa ľudí na plošné slaboduché urážky od niekoho, kto v živote nedokázal absolútne nič (resp. nič pre dobro spoločnosti, na rozdiel od tých duchovných čo poznám).
1. chyba v číslach, OSPRAVEDLŇUJEM SA, príspevok som písal neskoro v noci, mea culpa
2. v rámci svojej krížovej cesty proti Kotletovi ste si zabudli všimnúť že ja nie som fašistov fanúšik, na rozdiel o väčšiny z vás ho poznám osobne a práve preto viem že v politike nemá čo hľadať. Dokonca som bol jeden z tých čo podporoval Rada Slobodu v demonštráciách za ľudskosť, takže si odpustite nezmyselné obvinenia. Mne vadí, že napriek Kotletovej neschopnosti sa mu vyčítajú triesky v snahe nakydať naňho čo najviac.
Pritom hlúpe ovečky volili ľudí ako Kaník (ktorého tiež poznám osobne a nestojí mi ani za pľuvanec) alebo Maňka so svojimi Smeráckymi kšeftíkmi (zvolenčania mi ešte z jeho primátorovania rozprávali zaujímavé veci).
Kotleba v politike nemá čo hľadať. Ale zobudťe sa, to ako sa proti nemu v podozrivej zhode spojili všetci zlodeji za posledných 20 rokov, červení, modrí dúhoví - to len doakzuje ich špinavé paprče a mafiánske ovládanie politiky.. Śkody a chyby Kotletu sú zatiaľ smiešne..
Nebudeme si klamať - Kotleba na vyššiu politik nemá a jeho ultrapravicové názory mi tiež nesedia. Ale tá mediálno-policajná štvanica čo naňho v podozrivej zhoda ruka v ruke vedie Smer s tzv. pravicovým zlepencom, to je už do očí bijúce a nanajvýš podozrivé.
Iným politikom sa prepáčia alebo nevyšetria miliónové podvody, predražené a zmanipulované tendre, klamstvá a intrigy s gorilami - a tu idú robiť pohon na to či mu niekto posiela peniaze? Zamestnal si tam svojich ludí (kto iní to neurobil) tak ak mu to posielajú dobrovoľne, je to ich problém.
Neviem o tom, že by niekto z úradu tvrdil že ho Kotleba násilím nútil k príspevkom..
Nikoho netrápi Mečiarova Elektra, Slotove kšeftíky, Mikložova privatizácia, Dzurindove gorily, Sulíkove machinácie, Kaníkove podvody.. Ale všetci sa idú poondiať a v podozrivej zhode riešia nejaké smiešne 20-30 eurové príspevky.. A hlúpi ľudia tomu ešte uveria - čistý Banánistan toto.
Chvala bohu že je Kotleba slabý, inak by už mal 30% v NRSR - natruc gorilam.
Toto radšej nepíšte lebo niektorý vymetený kovboj si to prečíta, uverí tomu a preventívne zas vybombarduje a utopí v krvi nejaký slabší štát..
Odporúčame