Tak potom by mali ruSSi uvadzat. Pocet znicenych HIMARS:0 a pocet znicenych nafukovacich clnov: 75.
Tak potom by mali ruSSi uvadzat. Pocet znicenych HIMARS:0 a pocet znicenych nafukovacich clnov: 75.
Panko mal vlhky snicek? Tak uz sup hore a makat na nete za Sumracnu.
Kiez by mal Hranol pravdu a SK si urobi poriadok so spomenutymi bielymi goliermi.
To mas pravdu Bodor, Vyboh,Kicura,Kali,Hranol .....
Poplac si na robkovom pleci. Ulavy sa ti.
A tiez pustal simulaciu leteckwho naletu a vysmieval sa hostovi. IQ hodne ruSSofila.
Orbana aj Hranola plati Moskva a tak to v ich pripade aj vypada.
A nakoniec po svojom vlhkom sne si sa zobudil a isiel trolovat za pc.
Nevsimol som si ze by nacisticke ruSSko vyhralo. Slavna armada nedokaze porazit ani UA. Je na smiech.
Iba trepes dve na tri. Daj dokaz alebo stichni trolko.
Co s hypotekami co ludia brali na kupu investicnych bytov? Prispejeme vsetci? Inac ja som pred 12 rokmi bral s urokom 6% a boli to bezne uroky. Tak neviem o com to teraz politici tocia. Vtedy to bolo ok a teraz uz nie?
Padla hruska cervena. Len tak dalej chlapici.
Keby ano, fandil by som jej za to. Molodec.
Pane daj hlupakovi rozum a mne peniaze.
RuSSki Zmrdi na čele s carovicom.
Keby hlupost kvitla autor by bol obdareny hojnostou kvetou.
Odporúčame