Dovtedy pokial budu zbabelci typu Žilinka
Dovtedy pokial budu zbabelci typu Žilinka
RuSSi vylepsili lietadlo na raketu s moznostou pristatia na mesiaci. Opat nevydalo. Sorry.
Zas trolujes?
Netreba zabudat kto ho stvoril a pre koho pracoval.
Patrne vypadol z okna lietadla. Takze ide o standardnu smrt v zboznovanom ruSSku. Blahozelam molodcom.
Ale posiel pekne. To musis uznat.
A co zacne Putin viac zobrak u Kima o zbrane?
Su nepoučiteľní daj ruSSovi zapalky do ruky a takto to dopadne.
Mal pravdu. Je nesmierne velke a chudobne.
Ked rozprava Starter o dodrziavani zakona pride mi to hodne usmevne.
Ale plati. Posilnuje ich to v piti vodky.
Nejak tomu prestavam rozumiet. Sankcie ruSSko konecne zbavili zavislosti na zlom zapade. Pomahaju im posilnit vlastnu vyrobu a vyskum. Tak o com to Vladimirovic toci?
Uz aj Vladimirovic skusil nove odovodnenia vojny. Tak prestuduj manual aby si nevypadal ako chudak zaseknuty v case. Molodec
Deratizacia ruSSych svabov v praxi
Len nech Hranol kvici. A hlavne sa boji za svoje ciny. Voda zovrela.
A sudruha Hranola ide roztrhnut od zlosti.
Ten nas Vladimirovic je uz uplny denentor. Hold choroby si v starobe nevyberas. Pridu same aj ked pouzivas 30 m stoly.
Erik je Dement. Skusa z hovna upiect kolac. A to nejde ani za Zderu ani za Hlasu.
To cislo 150% sedi. RuSSi radi vsetko nasobia vymyslenou konstantou.
Odporúčame