Ale prebil Hranol musel byt na mol a lutovat sa.
Ale prebil Hranol musel byt na mol a lutovat sa.
Ujo plagiator uz ma kluc kto tie peniaze za zasluhy ma dostat ? Ktora spriaznena firma ako pri grantoch na vedu ?
Lebo moze je to nas clovek. A pokial viem uz preslo aj 300 k po babke vsak Slovensko krajina moznosti.
Vedia velmi dobre ako bude vyberat a su z toho pokakani. A Robko by nebol hlava sudu a ani len sudca. A zas len oci pre plac a reci o zlom Sorosovi.
A malemu Robkovi zas vzali vysnivanu hracku. Chudatko.
To ako mam chápať ? Ak Robo býva u podvodníka a pozná ho tak je to jeho kámoš ?
Idu volby treba vsetko prezrat a dufat ze im to nahra percenta.
Kali je magor a klamal a zamotaval sa uz tolkokrat ze je dobre ze je kde je.
Rakusaci alebo Madari to vedia od Slovakov vymoct aj doteraz tak kde je problem na Slovensku ?
Obavam sa ze by ho porazilo aj vrece zemiakov zo sumracnej. Velke nadeje na Bugiho mieste si nerobim.
Hrdo, odborne, slušne. Aj keď cez podvod a klamstvo.
Aspon ze nam tato vlada nerobi zle meno vo svete. Sami studovani a titulovani za ktory sa nemusi hambit. Ci ?
Co si Kali neurobi sam a za uplnej noci, to sa iste doserie. Karma je svina.
Fico je pase.Skoda komentovat uja v poltickom dochodku.
Sadiki by bol tak ako vtip priechodny.
Mame sa lepsie ako v Pakistane. Tak vlada je uspesna a naozaj netusim s cim su ludia nespokojny. (Treba len vzdy porovnavat spravne krajiny a vzdy sa to uhra)
Odporúčame