Robko si vacsi babrak ako som si myslel. Ked nemas rozumnu obranu tak utoc najlepsie 2X denne. Len dokedy budes este niekoho zaujimat.
Robko si vacsi babrak ako som si myslel. Ked nemas rozumnu obranu tak utoc najlepsie 2X denne. Len dokedy budes este niekoho zaujimat.
Robo je fasa chalan, len to TROŠKU s kamosmi vo svojom okoli nedomyslel.
To je na psychiatra pan predseda
presne zhodnotenie danej situacie
Pan predseda opat nesklamal. Snad dalsie stretnutia MDZ mu pomozu dostat sa do pohody.
Trošku si zavaril, ale utrasie sa chlapec ako vzdy doteraz. A ostava dufat ze to vysumi do stratena ako vsetky smeracke kauzy.
Stale je najvacsi Boss. I ked ho nejake to chapadielko drzi za gulky,
Odporúčame