a čo má spoločné tento smrad zo samozavraždením Lučanského......už aj zato že ho nedokázala strážiť matovičova chunta môže Fico?
a čo má spoločné tento smrad zo samozavraždením Lučanského......už aj zato že ho nedokázala strážiť matovičova chunta môže Fico?
Mein geist dík mnohé to vysvetluje....u mňa dalšia varianta , žiadna mafia jedna druhá, či tretia ale jednoducho vybavovanie si účtov policajtami ....čo sa týka majetku mne sa nezdá majetok taký oligarchický vzhľadom na roky a rodinu kedže manželka mala aj krčmu....neviem či už Todova zbiera nejaké pikošky (resp ona je sprostá len uverejňuje čo jej Lipšcove komando podsúva) ale musia nejako dokázať že mu pribudli na účet nevysvetlitelné peniaze, keby to mali ,už by to bolo v nmediach...pol miliona nie je ani tých 10 mil Pavlínky to len tak na porovnanie.....nuž a neposledná vec on mal z toho Chorvatska kde ujsť keby bol vedel že sa niečo chystá, alebo naňho niečo majú .....do Ameriky no a odtial k Mellovi (keby bol ten zločinec)
koho mal ovplyvňovať keď Paksi sedel v base......ty si zisti fakty....
keby Denník N bol závislý na Tvojom príspevku dávno by skrachoval.....ten má iných donorov.
demagog si ty lebo obhajuješ neobhajitelné odvádzaním pozornosti na prešlapy nominantov Smeru, chudáčik si nepostrehol že toto je Váš pruser....a okrem toho táraniny 8 policajtov dosvedčilo že Vietnamci si v svojej vietnamskej delegácii odvádzali Vietnamca......Ak teda chudáčik sa mala vyvodzovať zodpovednosť že Gašpar klamal o Krajmerovi, prečo sa nemá vyvodzovať zodpovednosť že klamala Kolíková lebo tá je naša? Ak hyena Todová uverejňuje údaje zo spisov (samozrejme len vybrané) teda robí protizákonnú činnosť to vláde nevadí ak niekto odfotí zdravotný záznam anonyma a dá do medií zmrd Nagy sa ide zodrať aby našiel vinníka...Ešte raz lajno Právo sa nedá poraziť neprávom aj hlúpy Jano vidí že väzba sa zneužíva na psychické zlomenie , ale ono to europske inštitúcie tým tvojim svedkom lipšicovým vysvetlia.
že nemá nič zlomené ( nadočnicový oblúk) , že v oku bola len prasknutá cievka......no ale človek skoro s červeným diplomom to samozrejme nevidí....lebo si Matovič prdol a ten smrad musí šíriť pupuš ideš
tak hlúpačik ešte lepšie súd dáva ortiel vinný či nevinný ty smradík ty si súd
jaj ty chudáčik....kto dokázal že v skutočnosti tie úplatky bral? Nejaký súd? nejaký kajúcnik ktorý chce nižší trest.....daj si tento týždeň trollko oddych.
Kuciak bol špičkový investigatívny novinár ...???...( o ktorom skoro nikto nič nevedel.....preslávil sa len svojou smrťou a potom šialeným tancovaním politikov na jeho hrobe ).
Generál Lučanský dostal za mreže skutočných mafianov, ktorý ako operatívec dobre poznal ,medzi nich chodil denne riskoval život...... to také Olajná nikdy nemôžu pochopiť, smrdia matovičom , ešte dlho potrvá dokedy vylezú z tej smradlavej matovičovskej zadnice.
Minister vnútra ktorý nevie kedy sa vešia čierna zástava a aká zástava sa vešia pri štátnom smútku.
ty úbožiak....presne ako v 50 rokoch ked sa väzni sami priznávali k tomu čo nespáchali......lekárska správa je dôkaz ty tupelo sprosté matovičovské.
už to nepovie či sa dal žiadosť alebo nie.....a kto by im veril fašistickej chunte....
Matovičovo komunistické komando z čias 50 rokov likvidovalo človeka......
Ako to bolo s odvolaním riaditeľa....Nadinko nám tvrdí bol to hoax, nuž ja začnem konšpirovať....predstavujem si nejakého dobráčiska ktorý nemá nič iného na robote len aby si našiel meno riaditeľa a len tak zavesil že sa ide odvolať aby vyvolal vášne.......dosť ťažká predstava. Na druhej strane si predstavujem že Nadinko sa rozpajedil ked si prečítal lekársku správu ktorú nemal nikto nikdy uvidieť, on alebo jeho podriadený zavolali riaditelovi nemocnice ako je to možné? všetko bolo vybavené, operatér je náš človek z Olajna a riaditel môj podriadený....tak bolo vyhrážanie nonono ani slovo, riaditeľ prislubil že všetko urovná, podlého človeka ktorý odhalil sprisahanie potrestajú a ON zostane vo funkcii....Čo myslíte čo je pravdepodobnejšie?