Jsem teď x hodin mimo možnosti diskutovat tady. Reakce dám později.
Jsem teď x hodin mimo možnosti diskutovat tady. Reakce dám později.
Přijímám 1000 euro. Osobně ale nejvíc věřím, že Ukrajina neprohraje a naše sázka zůstane nevyřešena.
S Pellegrinim to nemůžeme porovnat, protože ten pro jistotu do nezabezpečených veřejných prostranství nechodí.
Diskuse na Pravdě mají nižší úroveň, než na Facebooku.
Ne. Naopak. Podívat se na diskuse obou kandidátů znamená být vytažen z bubliny a zjistit, jaké je aktuální veřejné mínění.
Rozumím, že to pro spoustu zastánců Pellegriniho bude nepříjemné.
Dokážeš psát věcně k tomu, co uvádím v článku?
Ne. To je tím, že Pellegrini v posledních dnech víc lidí naštval.
Porovnávám primárně množství negativních reakcí. Které jsou nediskutablní.
Na Facebooku je vidět, kteří konkrétní lidé hlasovali :).
Kritika Pellegriniho je čistě reakce veřejnosti na jeho chování. Nic víc.
Zníš jako člověk, který říká, že "hledá pravdu".
Omlouvám se, ale v Česku nežiju 30 let a v české politice se moc neorientuju.
No ... je to naopak. U posledního Korčokova příspěvku byl zrovna opakovaný spam, který neříkal nic a jen zvracel.
Kritika u Pellegriniho je obecně intelegentnější, než kritika na Korčoka.
I Korčok má negativní komentáře. Rozdíl je, že u Pellegriniho jich je tolik, že nestíhá mazat. A evidentně ani blokovat. Což je relevantní indicie k tomu, jak dopadne druhé kolo.
Velmi mě mrzí, pokud jsem tě upozornil na nepříjemnou pravdu. Nicméně je nediskutabilní. Každý s Facebookem si může sám spočítat, že co píšu, je pravda.
Upřímně? Začínám věřit, že to dělá sám. Protože jsou hodiny, kdy se mu tam hromadí kritika a nikdo ji nemaže. To by se nestalo, kdyby na to měl lidi.
Pro zajímavost, Korčok zveřejnil před třema hodinami příspěvek a dosud musel smazat jen 8 přispěvků z 56 (přičemž čtyři příspěvky byl spam opakovaný jedním člověkem). To je brutální nepoměr, který nikdo nemůže rozporovat.
Odporúčame