30 let na Slovensku.
Hm. Ten včerejší průser byl evidentně takový, že se na něj nedá nic říci, a nezbývá, než argumentovat ad hominem.
Za menší zlo nepovažuji nesvéprávného člověka, který udělá vše, co někdo řekne.
Ani nevíme, co všechno na něj kdo má.
Všichni víme, že je TA3 naprosto nezávislé médium :).
Pellegrini nikdy neslyšel, že se termíny debat, pokud je víc, než týden času, nemusí za každou cenu domlouvat jeden den předem.
Nepřekvapilo by mě, kdyby i v druhém kole Korčok získal o víc, než 5 % víc, než Pellegrini.
Jestli to dopadne podle tohoto průzkumu, pak je Pellegrini docela v kelu. Díky Harabinovi získá pouze asi 7,15 %, ostatní jsou zhruba nula od nuly pojde. No a protože měl Korčok náskok 5,5 %, stačí mu od nevoličů získat 1,7 %, což získá.
Dokonce i tady na Pravde bude podle aktuálního dotazníku 52,9 % lidí volit Korčoka.
Stačí, aby tam přijel jako zástupce parlamentu. Ale bohužel nám takovou radost asi neudělá :).
Ještě přeci jen někdo zbyl.
Kdo je na FB, může psát i tady: https://www.facebook.com/groups/134536360900…
Podívej se na okresy a pak mluv.
Proto dopadne Pelle hůř, než čekal.
Počítej se mnou, babo. Harabin, Kotleba, Náhlík a Forró získali dohromady 15,36 % hlasů. Počítejme, že Pellegrini získá 80 % z nich a Korčok 20 %. Takže Korčok bude mít 3,7 % a Pellegrini 11,7. Od těch 11,7 odečteme ty 3,7. Máme 8 %. Odečtěme procenta, které dostane navíc Korčok od zbývajících kandidátů - a už se pomalu blížíme k 5,5 %, které má po prvním kole náskok. Čili je to velmi vyrovnané. Teď přidejme, že dosud lidé netušili, že Korčok může dopadnout tak dobře. Volby proto rozhodnou lidé, kteří v prvním kole nebyli a jejich mobilizace bude silná. Proto má Korčok velkou šanci.
Podpořme přes svátky na sociálních sítích Korčoka!
Odporúčame