Ukrajina má po válce potenciál, mohla by být i IT velmocí. Rusko naopak budoucnost nemá. Možná jako neoficiální kolonie Číny.
Ukrajina má po válce potenciál, mohla by být i IT velmocí. Rusko naopak budoucnost nemá. Možná jako neoficiální kolonie Číny.
Vsadím se s tebou o 1000 euro, že nemáš pravdu. Přijímáš?
Neříkám za měsíc. Říkám, až válka skončí. Máš představu nebo ne?
Máte někdo představu/myšlenku, jak bude vypadat poválečná obnova Ukrajiny?
Viz diskuse https://youtu.be/II1T3X82IUM ?
Velmi pravděpodobně to ale stále budou lepší tanky než ty, které nejnověji dodává na bojiště Rusko a které použilo ještě při invazi k nám v roce 1968.
Měsíc starý rozhovor o ruské technice - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
K úrokům zmíněným v rozhovoru - https://youtu.be/1-9FJXczK4c
Ukrajina má na rozdíl od Ruska budoucnost - https://youtu.be/II1T3X82IUM
Kéž by to bylo tak snadné! I na diskusi s proput*novskými trolly je však občas důležitá hlava.
On podobně píše každému. Nemá asi moc dobrý život.
Souhlasím. Ať mě neposlouchá.
Nedovedeš psát bez útočnosti. Asi nemáš moc dobrý život.
Cituji: "Uz s tym prestante, je to zaostaly skorumpovany stat, ktory najblizsich 20 rokov sa nema sancu dostat sa do EU a Turecko je oproti Ukrajine demokracia a druhe Svajciarsko."
To je hloupost. Ukrajina od roku 2014 ukázala dost velké změny na to, aby to vyvrátila.
Ne. Když někdo píše o Ukrajině lživě a s nenávistí, je fanatik a schvaluje agresi.
Pokud budou ruští generálové bojovat po boku svých vojáků, bude víc mrtvých ruských generálů.
Jinak, o tom, že Kutuzov padl, informoval už předevčírem Vít Solnař a já to zde (také předevčírem) napsal do diskuse.
4 týdny starý rozhovor s Vítem Solnařem - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
P.S. Sulíkovu tiskovku jsme sledoval online.
Ten Slovák nenašel na zahradě ropu, ale zemní plyn. Detail.
K ruské ropě byla diskuse - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Je na to zdroj?
Jsi vtipný. Boucháš sem jeden status za druhým, jako kdybys za to dostával peníze (necelých 50 příspěvků od tebe dnes) a vadí ti, když mám na jedné diskusní straně jeden příspěvek.
https://youtu.be/II1T3X82IUM - právě zveřejněná diskuse o budoucí obnově Ukrajiny a o tom, co v budoucnu uděláme s Ruskem.
Odporúčame