Slovnaft by se mohl rozhoupat i rychleji, než se tváří dnes.
https://youtu.be/Opjy60OWsOg - diskuse o ropě.
Slovnaft by se mohl rozhoupat i rychleji, než se tváří dnes.
https://youtu.be/Opjy60OWsOg - diskuse o ropě.
Čísla o struktuře lidí, kteří Hegera podporují, jsou docela logická.
Německo prohrálo i proto, protože Rusko začali nesmírně materiálně podporovat USA a Británie. Dnes podporují Ukrajinu.
Zpráva: Pamatujete ten Bayraktar, na který vybrala Litva peníze, aby ho koupila pro Ukrajinu?
Turecko se prý vyjádřilo, že ho Ukrajině dá zadarmo. Pokud je to pravda, může Litva za ušetřené peníze nakoupit munici.
Rozhovor o válce starý sice 3 týdny, ale ukazující, jak Rusové myslí (od té doby to nezměnili) - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Možná je to dobrý přístup. Příprava NATO na dlouhou válku způsobí v Rusku ještě větší skepsi.
Rozhovor o tom, co Rusko vydrží - https://youtu.be/xKtZ3r2x5J0
Myslím, že Slovnaft poněkud fabuluje. V minulosti totiž přišly ze Slovnaftu zprávy, že složení je problém, ale i, že není takový problém. Vidím za tím i zisk z ruské ropy. Slovnaftu se ho nechce vzdávat.
Diskuse o ropě, stále aktuální - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Velmi dobrá zpráva pro nás, zlá pro Rusko (kterému to upřímně přejeme).
Starší, ale stále velmi aktuální diskuse o ruské ropě - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Vít Solnař před dvěma hodinami napsal: "Scholz se asi pohádal s Putinem, nebo já už opravdu nevím. O víkendu udělal otočku o 180 stupňů.... (ale rozhodně si nestěžuju).
Německý kancléř Olaf Scholz uvedl, že německá vláda se rozhodla dodat Ukrajině moderní systémy protivzdušné obrany IRIS-T SL."
S Vítem jsem dělal rozhovor - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Němci otočili nejen v elektroautech. Vít Solnař před hodinou napsal:
"Scholz se asi pohádal s Putinem, nebo já už opravdu nevím. O víkendu udělal otočku o 180 stupňů.... (ale rozhodně si nestěžuju).
Německý kancléř Olaf Scholz uvedl, že německá vláda se rozhodla dodat Ukrajině moderní systémy protivzdušné obrany IRIS-T SL."
S Vítem jsem dělal rozhovor - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Dnešní postřech Víta Solnaře k ruským ztrátám na Ukrajině:
"Za pozornost stojí enormní ztráty bojových vozidel (41, pozn.). Asi jimi začali nahrazovat tanky v roli podpory pěchoty. Uvidíme dle dalšího vývoje."
Je to člověk, se kterým jsem dělal před 3 týdny rozhovor: https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Pro Rusko to začíná vypadat stále hůř. Už teď dokáží Ukrajinci cílit na velkou vzdálenost a přesně (i na pohyblivé cíle).
Pro ty, co nejsou orientováni v problematice, doporučuji tento starší, ale stále aktuální rozhovor s Vítem Solnařem - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
V Rusku je dost bláznů, které nechávají mluvit v médiích. I proto, protože lidé jsou pak rádi, když se všechny hloupé nápady nezrealizují. Ruská společnost se tím otupuje.
Projev Zuzany Čaputové v Kyjevě.
Pravda. Dobrý postřeh.
Spíš sošky, než sochy, ale i tak je to zajímavé!
Lukáš Kovanda uvažuje naprosto logicky a ve světle toho, co se momentálně děje - viz Indie, která nakoupí ruskou ropu jen tehdy, když to pro ni bude DOOPRAVDY cenově výhodné. Tudíž na tom Rusko doopravdy ztratí. Indové moc dobře vědí, že Rusko tolik možností na prodej nemá, ruské zásobníky už jsou narvané k prasknutí a ropa z vrtů musí stále téct. Nedivil bych se, kdyby Indie stlačila časem cenu ruské ropy ještě níž.
Diskuse, ve které Lukáš Kovanda hovořil o ruské ropě - ze začátku marca, ale obsahově stále aktuální - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Docela vtipné následky orbánových ekonomických nápadů.
Holandsko oznámilo, že plyn, který mělo nakoupit z Ruska, už nakoupilo jinde.
Postupně se vykrystalizuje, které země mají odvahu. Fandím Holandsku!
Pro neinformované - diskuse o ruském plynu - https://youtu.be/acZajewz6V8
Odporúčame