Slovensko v zovretí chudoby - porovnanie slovenskej a poľskej ekonomiky
Pred mesiacom som sa vratil z Pobaltia. V Litve (Kaunas) som bol dlsi cas a mozem ta ubezpecit, ze neexistuje, aby tam ludia mali uvedeny priemerny plat. Neexistuje!! Aj celkova uroven je nizsia ako nas standard. A napr Madarsko...? Ok , Budapest beriem, ale kdekolvek inde by sa ti vysmiali. A Cesko...uz tiez by s tym mohli nasi novinari, "analytici" typu Mikloš a rovnako aj "umelci" prestat dristat a vsetko kritizovat. Cesko, vazeni, nie je iba Praha, alebo Brno. Skuste sa spytat ludi v Bruntalu, Krnove, Vsetine, Chrudimi, Caslavi....a vypocujete si iba hromadu najbrutalnejsich nadavok na ich vladu a na zivot, ktory vedu. Nikde(!!!) nelietaju peceni holubi do ust. Kde je naozaj vyssia uroven ako v inych postbolsevickych krajinach je iba(!!) Slovinsko.