USA útočili na Irán špeciálnou bombou. Kríž: Môže ísť o zlomový moment v konflikte
Volici Smeru a hnedych Uhriko-Mazurekov sa tu doslova masivne rozpisali proti US a v proti Izraelskych vyjadreniach. Zrazu su vsetci "mierotvorcovia", ake dojemne. Ibaze.... Keby chcel Iran iba(!!!) stavat jadrove elektrarne, ako tvrdi, podobne ako mnoho inych krajin (vratane Slovenska), tak by mu nikto(!!) v nicom nebranil. Postavite technologie, zaobstarate si jadrove palivo a spustite prevadzku. A....a to je vsetko, drahi bolsevicki sudruhovia. Nevybudujete v skalnatom objekte 130 m pod zemou(!!) specialnu prevadzku vyse 3000 centrifug a nezacnete obohacovat U238. Jasny(!!) dokaz(!!), ze spustili vyrobu jadrovych zbrani. A to, vzhladom na fanatizmus iranskeho nabozenskeho rezimu nie je pre svetovu bezpecnost dobre. Dristy hlupakov ako Guterres z OSN, alebo niektori svetovi politici o tom, ze "Jedinou cestou je diplomacia a jedinou nádejou je mier,“ su naivne a smiesne. Z Putinovej huby je to priamo provokacia a drzosť. Cest praci sudruhovia, volici Smeru.