Do EU sme vstupili za presne stanovenych podmienok, ktore kazdy clen musi dodrziavat. Co je na tom nepochopitelneho? Tomu by mal rozumiet aj horsie uvazujuci volic Smeru. A Fickove zakomplexované drísty, ktoré dookola vykrikuje o "suverennej politike na 4 svetove strany", nech si nechá pre súdruha Blahu a jemu podobným a nás nech láskavo neťahá za Ural.

