A Rusko ma byt podla teba, bolsevik, akoze vitaz? Pretoze sa za vyse tri roky intenzivnych bojov posunulo o par km a prislo o statisice mladych chlapov? To ako keby som tvrdil, ze nase hokejove muzstvo je vitaz, pretoze sa s pukom v priebehu troch tretin zapasu posunulo k vlastnej modrej ciare a zranilo a vyfaulovalo sa im 72 hracov 😀😀

