Co je pricinou Matovicovho rastu a vysokeho, staleho postavenia popularity Fica? Pred casom povedal Milos Zeman, ze polovica ceskeho naroda su hlupaci. No a Slovaci...? Sami si odpovieme, ze to bude to iste, mozno este horsie.
Co je pricinou Matovicovho rastu a vysokeho, staleho postavenia popularity Fica? Pred casom povedal Milos Zeman, ze polovica ceskeho naroda su hlupaci. No a Slovaci...? Sami si odpovieme, ze to bude to iste, mozno este horsie.
Ano mas pravdu, ide o slobodu medii, co som vynechal ...to je to pisanie na mobile v buse... A ano, suhlasim, ze napr taki Cesi, ktori skoncili na desiatom mieste istotne(!!!) nemaju vacsiu slobodu ako my, povedal by som ze skor opacne. Americania skoncili, ale tiez daleko za nami. Ale....ide presne o taketo statne zasahy, o zostatenie STVR a rozhlasu...atd.
Na lepsie pochopenie Palestincanov, ich otrasnej mentality, moralky a bezcitnosti a na podmienky v ktorych uz 80 rokov musia zit Izraelci, doporucujem pozriet si vynikajuci serial Fauda.
Vyzera to skor tak, ze jednobunkovy budes ty, ked nerozoznas humor a ironiu.
Slovensko sa v rebricku slobody prepadlo o devat miest na 38 miesto. Je pravda, ze na Madarov este "stale nemame", ale Fico uz tlstemu Orbanovi pomaly sliape na paty a takymito "skvelymi" zasahmi ho coskoro dobehne.
Rovnako...10
Američania sú voči sľubom Kremľa skeptickí....a čo tak zrazu? Ked im to povedal v Bielom dome Zelensky, tak ho vsetci pritomni opluli ako poslednu špinu.
Vyzera to tak, ze cez Polsko. Nechapem, preco Poliaci tych vagabundov vobec pustili na svoje uzemie?
To ste vy, sudruh Blaha?
V mierovych podmienkach je bod prekonania nadzvukovej rychlosti posuvany do vyssich (bezpecnych) vysok a mimo obydlene oblasti. McGyver mal pravdu a nepomoze ti ani sto smejkov pod tvoje "duchaplne" poznamky.
Keby to spadnutie omietky sposobila Orbanova stihacka, tak to by si videl ten krik.
Suhlas, presne tak. V com konkretne su slovenske media neslobodne? Pise a rozprava si tu kazdy slobodne to co chce a ako to citi. Ako napr teraz ja a rovnako Obcan71. To skor v tolko ospevovanom Cesku je daleko vacsia nesloboda medii. Pochvalit napr v hocicom Rusaky a naopak povedat hocico zle na Ukrajinu je doslova nemozne. Ked v Brne na zhromazdeni typek hovoril nieco zle na prezidenta, tak mu odpojili mikrofon. Podobne ako Forrest Gumpovi ked pred davom zacal hovorit proti vojne vo Vietname. Taketo ankety a rebricky su uplne o nicom.
Aj v Moskve maju hrob neznameho vojaka. Ked sa tam pred casom isiel poklonit Putin, tak smerom k hrobu poznamenal, ze ten vojak bol hrdina. A z hrobu sa ozvalo..."Was ist das hrdina?"...
V Kosiciac je pamatnik ruskym vojakom, ktori padli pri obsadzovani (nie oslobodzovani) mesta. A 99% Kosicanov ani nevie, co je na nom napisane... "Vecna slava hrdinom, ktori padli za slobodu a nezavislost Sovietskeho zvazu"...!!!! O Kosiciach, Slovensku a Ceskoslovensku ani slovo.
Ale sa vas tu vyrojilo, kremloboti. Sudruh Blaha z vas musi mat neskutocnu radost.
To takto neries, bolsevik. Ukrajinci su v pozicii slabsieho, napadnuteho a okupovaneho statu, ktory sa vyse tri roky brani proti agresii fasistickej ruskej čvargy. To ale ty, kremelsky kolaborant nikdy nepochopis. Ruska spolocnost je doslova prehnita a chora. Od prveho maleho dietata, az po posledneho plesniveho dedka. Vsetci ziju iba a iba vojnou.
Naše vzťahy neboli nikdy lepšie, tvrdil Fico a kritizoval EÚ....hnus, súdruh preceda.
Na to nemusíš byť odborník ako súdruh Kotlár, stačí ti "sedliacky" rozum, aby si prišiel napríklad na to, že keď máš malú vodnú elektráreň a vyschne potok, tak si bez elektriny. Rovnako keď máš veternú elektráreň a je bezvetrie, tak si na tom rovnako. A prídeš aj sám na to, že potrebuješ stabilnejší zdroj energie....ty odborník...
Odporúčame