Sankcie? Moskovské obchody sú plné luxusného západného tovaru
Moskva nie je Russko, drahi bolsevici a kolaboranti, drahy sudruh Blaha a vsetci uctievači cara Vladimira Vladimirovica.
Iba vtípek na okraj, specialne pre vas...😄😄
Pred casom prisel do Moskvy novinar zo Zapadu. Ukazovali mu mesto, dokonca ani na pracky a chladnicky sudruha Blahu v obchodiakoch nezabudli. Opytal sa, ci moze vidiet, co je vonku za Moskvou. Ziadny problem. Posadili ho do helikoptery a letia. Step, stromy, step...a zrazu ľudkovia a domceky. Co je to, pyta sa? Pioniersky tabor. Ok. Letia dalej a zasa ...step, lesy, step...a opat ludkovia a pioniersky tabor. A tak sa to opakovalo. Mozeme pristat? Ziadny problem. Pristali a tomu novinarovi sa tie deti akosi nepozdavali. Kolko mas rokov, pyta sa? 12. Hmmm a ty? 15. Hmmm a ty? Doživotie. 😂😂😂