A alternativu vidis aku? Vystupime z EU, NATO a...? Priprav sa na to, bolsevicka, ze sa dostaneme pod sferu vplyvu Russka. Ziadny Schengen, opat viza prakticky do kazdej krajiny, ziadne studium v zahranici, realne platy po konverzii "Koruna Rublu" budu dosahovat maximalne dnesnych 400€ a dochodky okolo 200€. V juznych oblastiach az po Kosice vyhlasia nasi "drahi madarski spoluobcania" referendum o pripojeni sa k "Velkemu Uhorsku", ktoreho mapu nosi okolo krku tlsty Orban uz dnes. Nasa armada sa bude iba necinne prizerat....mam pokracovat ?sudruzka? Ale....budeme suverenna krajina na styri svetove strany!!!!! Boze moj, za co, tolko tupcov okolo mna????

