Naozaj sa teším, keď ukrajinskí vojaci zasiahnu hocičo(!) z arzenálu russkej armády. Ale novinári (najmä tí zahraniční) by sa mali naozaj viacej sústrediť na to čo píšu. Napr túto do neba volajúcu sprostosť..."Zasiahnuté zariadenie bolo využívané ako sklad ropy(!!!), ktorou boli zásobované potreby ruskej armády." Preboha živého, ropou(!!) zásobujú armádu?? Nie naftou, benzínom a motorovým olejom?


