Vraj sa ozvali aj z Marsu a z Proxima Centauri, že sa pripoja tiež.
Vraj sa ozvali aj z Marsu a z Proxima Centauri, že sa pripoja tiež.
Tu prítomní Russáčikovia doslova žiaria od radosti. Brics a "desiatky krajín, ktoré sa tam hrnú(!!)" sú presne(!!) to isté, ako kedysi boli tzv "Rozvojové krajiny", ktoré boli ovládané bolševickým Ruskom. Doslova kvitli a smerovali k svetlým zajtrajškom. Do dnešných dní 90% tých "úžasných" krajín používajú latríny, nemajú stôl, stoličky, nepoužívajú lyžicu a príbor a jedia špinavými rukami v podrepe pred spoločným kotlom. Drahí spoluobčania, drahí Slováci...nech sa páči, môžete si zbaliť svoje kufríky, previesť svoje € na "zlaté Ruble" a....a môžete vyraziť!!! Smer Brics!!! Prajeme vám veľa úspechov a veľa šťastných dní. 😂😂😂
Ty si nepochopil, že ide o vtip? Smutné. Vidím, že si naozaj typický Slovačisko. Trkvas bez štipky humoru
Vlasta Burian ako vladár Portorika, ktorý zmenil hymnu, pretože ta stará sa mu zdala pomalá a nedôstojná.🤣
Teba by až taká škoda nebola. Kedy rukuješ?
Asi si ešte nepočula príslovie, že ..."Výnimka potvrdzuje pravidlo". Aj u nás sú súkromné očné kliniky s "vesmírnym vybavením", možno lepším ako v spomenutom Leeds(u). Uvedenú operáciu ti tu spravia rovnako dobre a možno aj lepšie, a to za desatinnú cenu. Tvoj "zbohatlícky známy" mal zrejme lepší pocit aby sa mohol doma chváliť pred svojim kolegami, že bol operovaný v cudzine(!!) a oni potom všetci pri poháriku "hýkali od vzrušenia". Opakujem...vyše 90% Anglánov je odkázaných na neskutočne zlú zdravotnú starostlivosť. A naozaj...viem čo hovorím!!
Moje "meno" znamená pre takých ako ty, že mi "ju" môžeš kedykoľvek vybozkávať. Kedykoľvek 🤣🤣
Už minule som ti napísal, že Mojmír Pribinu porazil a ten preto utiekol niekam k Balatonu. Aj ty by si sa tam už mal vybrať a nevypisovať tu hlúposti. 🤣
Jeden Čech išiel autom naprieč celým Ruskom až na čínske hranice. Prezradil, jak ľudia v skutočnosti žijú nie len ve veľkých mestách, ale tiež na dedinách. Krásnym mottom jeho knihy je, že..."hlavním pojícím prvkem, který se táhl celou zemí byla bída, alkoholismus a bezpráví" !!! Krásne povedané. 👍
Posluchej cype, nechapu jak synek z Ostravy muže lezt Rusakovi do dupy. Do kereho krucifixa ti to tlukli do hlavy? Ty si zraly na psychiatriju. Když čitam ty tvoje přispěvky, tak si to furt řikam.
Zastav sa u nejakého semaforu, nech ti on odpovie. A kapitáň, odborník na semafory si leští výložky, ja také krásne nemám.😉
Takže pokiaľ nie si napr Paul McCartney, tak ti (a 95% ostatným) neostáva nič iné, iba si na ten Paracetamol zvyknúť. A je zaujímavé, že aj tak Briti nenadávajú na svoje devastované zdravotníctvo tak, ako Slovač. A nie len na zdravotníctvo, jednoducho ....na všetko, vždy a všade.
Zrejme si ma nepochopil. Samozrejme, že som ťa iba doplnil, a myslím russkú chamraď a našich kolaborantov.
Nechápem, prečo redakcia (hádam zo "slušnosti") vždy pri menovaní osoby Putin uvádza jeho celé meno a funkciu. Takže keď napr Zelenský povie, že chce "zastaviť Putina", tak mu tam redakcia priloží text v zátvorke..."zastaviť (ruského prezidenta Vladimira) Putina". To ako keby Winston Churchill povedal že chce "zastaviť Hitlera" a redakcia Timesov by doplnila "zastaviť (ríšskeho kancelára Adolfa) Hitlera". Smiešne. U týchto vrahov netreba dbať na slušnosť.
Oni ani nič iné nevedia. Iba klamať a vyhrážať sa.
A ty, Anetka, rozumieš napr rumunsky, bulharsky, alebo nebodaj maďarsky, aby sa s tebou aj tí lekári dohovorili? Pentru că altfel nu ai scrie aici asemenea prostii. Защото иначе нямаше да пишеш такива глупости тук. Mert különben nem írnál ilyen hülyeségeket ide. 🤣
Ešte si zabudol na nášho drahého prezidenta a jeho predvolebné sľuby.
Súdruh je dozaista proletár...
Nikto ti nebráni chodiť do privátnych. Alebo ešte lepšie spravíš, keď sa pôjdeš liečiť do Británie. Priprav sa na jediný predpisovaný liek Paracetamol, a to na všetko. S láskou budeš spomínať na Slovensko, na našich lekárov a na to (vraj) príšerné zdravotníctvo 😂😂
Odporúčame