Tak toto bolo od Mosadu jednoducho geniálne.
Tak toto bolo od Mosadu jednoducho geniálne.
"Súdna rada SR považuje správu Európskej komisie o právnom štáte za neobjektívnu a neodrážajúcu skutočný stav na Slovensku." ....Áno a majú pravdu. Tá správa EK naozaj neodráža skutočný stav. Ten je totiž oveľa horší!!
Zle si sa vyjadril, Gejza. Nepatria k sorte "horších ľudí", ale k tým "naj naj najhorším"!!
Presuňte to do hociktorého mestečka na Východe, súdruh Fico a nebude žiadny problém. A vidláci v Šuranoch budú môcť pokojne spávať.
pravdu, pravdu, pravdu povedal slovenský gardista
Všetko Čečenci
Neodvratna je tvoja dnesna navsteva zachodu, kde istotne vytvoris nieco hodnotnejsieho, ako su tvoje prispevky. Neodvratna je aj nevera tvojej zeny, ktora uz ta ma tiez plne zuby :)))
Mala, 5 percentna strana viac a viac doslova zameta nie len s vladnou koaliciou, ale s celym parlamentom. Ironiou je, ze originalny SNSak je tam iba jeden arogantny hlupak Semaforovič a zvysok tvori Kotlebovi pohrobkovia. A tento jediny(!!) pajac ma este tu drzost pozadovat funkciu predsedu parlamentu. Trapne, absurdne....
Veľký Dunaj, viacej obcí, viacej ľudí a daný problém, to je jasné hádam aj tebe...odborník... No a ten malý potok, aj ten maličký potôčik preteká cez malú dedinu, alebo menšie mesto. Ale aj to má svojich obyvateľov a svojho starostu. A, to je najdôležitejšie, svoje mnohoročné skúsenosti. A tie im napovedia, kde(!) majú ten potok vyčistiť, a to pravidelne, vyregulovať a poprípade v mieste možného vyliatia z brehu aj postaviť pozdĺžne hrádze. Ale podľa teba, odborníka na všetko, je zrejme lepšie sadnúť si do kúta, zložiť ruky a nariekať, že ti vyplavilo dom V tvojom prípade, super odborníka, naviac platí ešte to, že budeš nadávať na vládu, štát a na všetkých naokolo, EU, Šimečku, Soroša...
Nesúhlasím. Áno, za pretrhnuté priehrady v Poľsku samozrejme nemôžu priamo ľudia, ktorí pod tou priehradou bývajú, ale to v tomto prípade je tu naozaj vina "štátu", alebo organizácie (štátnej), ktorá sa o to má starať. Predpovede poznali a mali s predstihom vypúšťať vodu. ...neverili...nevypúšťali. Mali robiť pravidelné bezpečnostné statické kontroly hrádze...istotne sa na to vykašlali, a tak by sa dalo pokračovať. A tie potoky a "väčšie množstvo vody, ktoré sa podľa teba nedá vyregulovať".. tak tomu naozaj neverím. Na všetkých(!!) miestach kde sa tie "potôčiky" vyliali, boli ich korytá mnoho(!!) rokov(!!) nevyčistené, zanesené konármi, kmeňmi, kameňmi... a korytá nevyregulované. Rovnako aj nové bezpečnostné hrádze - navýšenie popri brehoch v miestach možného zatopenia, o tom radšej pomlčať. Z tvojej odpovedi, ako aj iných pod tebou sa dá usúdiť iba jediná možnosť....sadnúť si do kúta, zložiť ruky do klina a nariekať "Jaj Bože pomôž mi, čo mám robiť, nemám dom...".
Keď sa dá a dal celkom úspešne vyregulovať mohutný Dunaj, aj vzhľadom k jeho historickým záplavám, tak nechápem, prečo sa to nedá vykonať aj u malých potokov a doslova potôčikov v niektorých mestečkách a dedinách. Čo robili tí ľudia, ktorí teraz lamentujú nad svojimi zatopenými domami pre to, aby sa to teraz nestalo? Tiež iba lamentovali a nadávali kdesi v krčme pri pive? Mnohoročné skúsenosti na danom mieste a lokalite predsa ukazovali, kde a ako sa voda vyplavovala. Takže starosta spolu s občanmi mali spraviť také patrenia, aby sa to nestalo. Na čo čakali? Na "nejakú vládu a štát", ktorí ich zachránia? A nejaké drísty a výhovorky starostov a ľudí danej obce typu "nie sú peniaze", nech si strčia za klobúk.
..."V zahraničí je približne milión ukrajinských mužov v mobilizačnom veku, z toho 300 000 v Poľsku"....??!! Neskutočné. Ako to hovoria..."Herojom slava".
A gardisti na Slovensku, si ešte zabudol dodať.
Keby tú "baterkárovú investíciu" priklepli do hocijakého(!!) mestečka na Východe, tak by nemali žiadny problém. Ani s nejakým Becíkom, ani s EIA, ani s davom miestnych obyvateľov, ktorí im to celé verejne opľuli. A Taraba so Sakovou by mali kľudný spánok bez škriepok a hádok. A dôvody, že lokalitu vyberá aj investor na základe množstva faktorov ako sú subdodávatelia, dopravné napojenia, dostupnosť ... si strčte za klobúk. Slovensko je malé a tieto tzv "faktory" sú nepodstatné.
Je to jasné. Harry bude černoch. Ron Pakistanec a gay. Hermiona transsexuálna Aziatka. Čo viacej si želať.
To si strč za klobúk, súdruh Blaha. Ku Russom, ktorí padli, alebo boli zranení v oblasti Donbasu, musíš samozrejme pripočítať (ty aj tvoj Stoltenberg) práve tých, ktorí padli ako vojaci priradení k russkej armáde. A tých sú desiatky tisíc!! A nie rátať "iba" civilistov, ktorým sa "oškrelo koleno", keď spadli na výbuchmi popadaných tehlách, keď tiahli z krčmy. Kapišto?
Russi rozpútali svoju "špeciálnu akciu" a ako dôvod uvádzali vraždenie a tyranizovanie Rusov v oblasti Donbasu, a to vraj ukrajinskými fašistami. Tie isté drísty používajú aj naši Rusofili. Pravdou však je, že najviac Rusov v tejto oblasti padlo práve po rusských útokoch počas tejto nezmyselnej vojny.
Napríklad ťa nesmú opľuť, dať ti robiť kľuky, stoj na hlave, alebo ťa nútiť recitovať báseň Pavla Országha Hviezdoslava. Inak... môžu všetko a ty sa môžeš sťažovať iba ak do kravskej zadnice, alebo na lampáreň.
V Kosiciach budeme radi, ked spadnu 4 kvapky.
Hlavne nepreháňať.
Odporúčame