Povedala si to "z mosta do prosta", drahá mostárka.
Povedala si to "z mosta do prosta", drahá mostárka.
Francuzi potrebuju demonstracie viacej ako jedlo. Ani sexovat nemusia, len ked mozu vyrazit do ulic, poriadne si zademonstrovat. Tomu sa nic nevyrovna :))
A ty blokovaný... :)))
Na tom prvom videu vyhrávajú tí vypasení "spoluobčania" nad tými nie až tak vyžratými, ktorí museli ustupovať. Nie je to spravodlivé. Na začiatku bitky sa mali rozdeliť do presne stanovených váhových kategórií.
Jednoduchá pomoc. Zrušiť verejne prístupné emailové adresy školám, a to najmä začiatkom školského roka.
Nová Snehulienka by jednoznačne mala byť černoška a pokiaľ možno preoperovaný trans, alebo aspoň lesba. Sedem trpaslíkov by mali byť príslušníci Hizbalahu a Hamasu, bojujúci za práva palestínskeho ľudu, ktorí by pravidelne napádali okolitých dedinčanov útokmi nožom do oblasti krku. Princ bude Číňan a namiesto koňa príde na malom čínskom elektroaute.
Neskutočne stupídny článok. Ako keby to napísal žiak 9. ročníka ZŠ. Zrušením ofsajdu môžeme zrušiť celý futbal. Absurdné.
Velmi dobry rozhovor. Redaktorka mala kvalitne pripravene otazky, ktore obsiahli prakticky celu problematiku.
Špina ruská
Jednoduchá pomoc, bratn. Založ stranu, spustí kampaň, vyhraj voľby a.... a môžeš si za komisára poslať koho len chceš. Takže...všetko ok? P.S.: ja som ich mimochodom nevolil. Žiaľbohu, tá "moja strana" je teraz v opozícii....nabudúce sa musíš viacej snažiť, bratn. :)))
Mongol k Mongolom
A na našich sídliskách, kde žijú milióny Slovákov so státisícmi aut so spaľovacími motormi, budú postávať čínske elektromobily, na ktoré sa toľko tešíš. Na nabíjanie budú používať tisícky a tisícky Číňanov presídlených z hornatých oblastí strednej Číny, ktorí budú tvoje obľúbené autíčka nabíjať zasunutím konektorov do ich zadných častí tela. Na jedno autíčko jeden Číňan. Tento druh nabíjania bude stačiť ale iba pre krátky pohyb po meste. Práca, nákupy, škola, zábava... Pre dlhšiu cestu, napr z Košíc do Žiliny budú pozdĺž cesty stáť ďalšie státisíce Číňanov, ktorí budú tvoje autíčko tlačiť až do cieľovej stanice. EU zatiaľ nedoriešila cestu tvojej rodinky do Chorvátska, vrátane plného kufru konzerv. Tlačenie možno zabezpečia migranti zo strednej Afriky. Uvidíme. Ach jo....už sa neviem dočkať, kedy k tomu dôjde. Otázkou ale ostáva, za čo(!!!??) si Slovač kúpi tie tvoje "dnes lacné" čínske elektroautíčka, keď ich všetkých vyhodia z práce v podobných krachujúcich fabrikách ako napr VW...
A koho by si chcel ako eurokomisára za (malé) Slovensko, ak nie skúseného Šefčoviča s jeho konexiami? Jožiho z Hornej Dolnej? Alebo nebodaj Fera, tvojho kamoša s miestnej krčmy...
V celej Afrike je celková dĺžka diaľnic 56 683 km. A podľa odborníka ako si ty im "z toho Číňania postavili" 100tisíc km. Úžasné. :))))))))))))))
Keby teba postavili mimo zostavu a mal by si sa opierat o mantinel, tak by si reagoval rovnako ako on. Tak tu teraz nevypisuj svoje skvele nazory, odbornik.
Žukov a Molotov, máš sa brániť nemeckému agresorovi, nie zabíjať nemeckých civilov v Tretej Ríši. Tvoj šéf Stalin žobre po celom svete všetko možné.....atď atď. Bože môj, to sa naozaj aj dnes nájdu takíto "experti"? Zas a znova, zas a znova...??
Odporúčame