Premiér Fico zvolal bezpečnostnú radu a vládu pred rokovaním NATO v Paríži
Tak to si riadne prehnal. Zrejme pre tvoju jednostrannú (ne)informovanosť. Bez toho čo v súčasnosti Fico drísta, tak v žiadnom prípade nevystupuje proti Ukrajine a nedajbože v záujme kremeľského Voloďu. Keď už totiž zájdeme do podrobností, tak istotne nie Slovensko, ale hlavne hosťujúce Francúzsko by malo vysvetľovať svoj postoj k UA. V objeme celkovej pomoci (vojenskej a humanitárnej) v porovnaní s HDP danej krajiny, je Slovensko v prvej päťke!! Na tak malú krajinu sme toho poskytli naozaj veľmi veľa. Zatiaľ čo spomínané Francúzsko (bohaté a s obrovskou armádou) je doslova na chvoste(!!!) celej Európy a USA, tak nech láskavo "trimu pysky" a nemachrujú. A ty tu prestaň šíriť svoje drísty o "najpodlejšom kolaborantovi Európy". Keď sme u tých kolaborantov, tak najväčšími boli vždy Francúzi. Wehrmachtu sa vzdali za tri týždne a aj generál Wilhelm Guderian povedal že "Žiadna armáda tak krásne neutekala, ako Francúzi" a prakticky okamžite celá krajina kolaborovala s Treťou ríšou.