Amen...
Pani doktorka...19.júna môže byť jar, ale aj leto. Záleží aké kritérium použijete. Tzv. "meteorologické" leto začína 1. júna a končí 31. augusta, takže 1. septembra už je "meteorologická" jeseň. Zatiaľ čo "astronomické" leto začína 20. júna cca o 23 hodine stredoeurópskeho(letného) času a končí 23. septembra cca o 9 tej ráno. Ale keďže ste veľmi pekná pani doktorka, tak vám to všetci odpúšťame. :))
Rozplakal som sa od dojatia z tvojho úžasného príspevku, kde pravdivo a úprimne opisuješ našich drahých ruských bratov. Som šťastný, že u nás, na našom malom Slovensku máme stále viacej a viacej ľudí ako ty, ktorí odhalili pravú a falošnú tvár Ukrajincov a na druhej strane ukázali čestnú a charakternú tvár ruského ľudu. A keďže sa blíži výročie nezištnej a bratskej pomoci Sovietskeho Ruska v 68. roku, tak na záver pridám jednu slohu od Karla Kryla k tejto udalosti...
Tak vás tu máme, bratři z krve Kainovy
Poslové noci, která do zad bodá dýku
Tak vás tu máme, bratři, vnuci Stalinovi
Však ne tak jako včera, dnes už bez šeříků....
Delon bol frajer. Ale, úprimne povedané, tie ženy v 60. a 70. rokoch neboli žiadne krásavice.
Nie, Evitu od Madonny :))
Typicka bolsevicko proletarska poznamka. Priznaj sa, ze si vzdy pred spanim pustas Internacionalu.
Nedáva, to máš pravdu, ale dávala a to je pravda tiež. Už ich totiž nemá kto dávať, keďže sú tí "dávači" v base. A práve ich sa zastávajú tí, ktorí dostali v parlamente po hube. Ešte stále to nechápeš? Asi, nie...nič to.
Vyborny bol napr vo filmoch Poviedka o policajtovi, Melodia podzemia( vynikajuca gangsterka s Gabinom), alebo Traja muzi na zabitie...
Všetko sa do lietadla nevmestí, iba ak v rozprávkach tvojej starej matere.
Typický Delon bol takmer v každom filme s "cigou v ústach".
Keď tomu nerozumieš, tak sa do toho radšej nemiešaj. Ten "futbalista" ho naozaj nemusel prefackať, stačilo ho možno iba opľuť. Ten podľa teba "opozičný" poslanec a "chudáčisko" sa zastával brutálneho teroristu a teroristov zo strany PKK (Kurdská strana pracujúcich...aký "šľachetný a úctivý názov"..."), ktorí ešte pred pár rokmi vykonávali množstvo bombových atentátov a vrážd po celej krajine. Pred časom sme služobne boli s autom v Istanbule a PKK nám, akože cudzincom z EU, dala pod naše auto výbušninu. Chvalabohu na to pravidelne chodiace a kontrolujúce policajné hliadky prišli. A teraz sa akýsi akože opozičný poslanec naváža do vlády, že tyranizujú chudáka teroristu. Normálne som sa rozplakal od dojatia...
Šminkovičová by sa opýtala "A ty si gdo?"
Kde Taraba, Šimkovič Dankovci vkročia, tam 20 rokov tráva neporastie.
Sametová - Zamatová ...môžeš si to aj pekne zaspievať :)
Presne tak. Marx bol v "úzadí". Hlavný bol Lenin "večne živý".
Dôležité je, že sa to stalo pod sochou Hollého a že horný diel oblečenia posunul smerom hore, zatiaľ čo spodný diel posunul smerom dole.
Normálne som sa rozplakal od dojatia. Musel som prestať čítať a išiel som si až po niekoľko uterákov... Som pyšný, že tu máme toľko uvedomelých a čestných ľudí ako si ty....joj, prepáč, opäť sa mi spustil príval sĺz. Ale nič to, len pokračuj ďalej, chrabrý bojovník za mier a slobodu utláčaného ruského ľudu.
Predstav si, že áno, ujco. Doslova so závisťou ho opisovali v britských novinách a tv, rovnako aj v holandských, ktorí sa do podobného projektu pustili až teraz. V iných častiach EU nám doslova ani nesiahajú po členky v objeme a percentuálnom návrate použitých obalov. Stačí, ujec?
Samozrejme že sa to nedá vybudovať v súčasnom skostnatenom školskom systéme. Ale školy musia dostať osobitné prostriedky práve a iba na túto činnosť (nech sa nové ministerstvo snaží, na čo by nám inak bolo...) Samotné kluby potom vo forme klubových súťaží prinášajú aj peniaze naspäť. O tom svedčia aj plné štadióny pri medzi školských súťažiach, a to prakticky v každom druhu športu. Toto sa predsa nedá vybudovať v súčasných podmienkach našich škôl s "úboho platenými" učitelíkmi , veď to je predsa jasné.
Odporúčame