Taraba, Huliak...a zrejme aj ty, keď to nevidíš.
Taraba, Huliak...a zrejme aj ty, keď to nevidíš.
Absolútny súhlas so všetkými navrhovanými opatreniami. Keď si Ficko s Dankom budú hrať na samaritánov a nepočúvnu (naozaj!!) dobré rady odborníkov Ódorovej vlády, tak sme vo veľmi krátkom čase doslova v ri*ti a Grécko nás bude "vítať v klube".
A tzv SNS s jediným(!) straníkom Dankom a deviatimi(!) Kotlebovcami Smeru "na problémy" nebudú? Nebuď naivný.
Drísty, nič viacej. Detinské, naivné, absurdné....
To nie je koalícia so SNS, ale iba s jedným(!!) Dankom a deviatimi(!!) Kotlebovcami, to si musí každý a najmä Fico s Pellem uvedomiť. Budúca spolupráca s nimi môže narobiť značné problémy. Pelle naviac pred voľbami jasne povedal, že do koalície s hnedými nepôjde, najmä keď budú dookola drístať svoje proruské a protieurópske a NATO názory.
Neskutočné, aký odpad tu vypisuje svoje proruské drísty. Ospevuje štát, ktorý vyhlásil našu krajinu za nepriateľskú. Verím, že si týchto ľudí všíma a registruje popri polícii aj vojenská kontrarozviedka. A iba na okraj, "drahá odessa", nie je to málo, tých 10000 Ukrajincov, ktorí sa vzdali? Nebolo ich až 10001? Mimochodom, nahlásil som ťa, tak som zvedavý, či to administrátor Pravdy zoberie do úvahy.
Verím, že "iba trocha"....
SNS sa v podstate dostala do parlamentu špekulatívnym podvodom, pretože naozaj z SNS je tam z desiatich poslancov iba(!!!) Danko. Všetci ostatní sú tam pozberanci z kade ruka z kade noha, poväčšine od ex kotlebovcov. Malo preto na nich platiť 7% kvórum podobne ako na Olano. Fico si zrejme 2x rozmyslí ísť do koalície s takýmto náhodným "vrecom zemiakov" a radšej bude presviedčať Majerského KDH.
Ej ...bisťu...volebné právo... Iba na okraj, múdry, keď má napr Nemec 100 kilo na účte a Slovák iba 10, znamená to iba jedno, že Nemec býva v prenajatom byte, zatiaľ čo Slováčisko si ten byt kúpil. A keď tam má mínus 10 , znamená to, že si na ten byt zobral hypotéku. ...volebné právo... normálne som sa rozplakal od dojatia, prepáč, musím si ísť vymeniť uterák a možno aj plienky.
...Bude mi ale chýbať môj sused Fero, mal trošku iný názor na svet, ale bolo to treba, svet nie je jednofarebný a na povel....Fero bol ťažký psychopat a skončil v psychiatrickej liečebni. Nadával na všetkých a všade, so svojou vyholenou hlavou sa rozdrapoval aj v miestnej posilňovni, kde dokázal okrem hlúpych rečí iba dvíhať ťažké železo. Nuž, čo ... zbohom Fero...
Hmm...a preto pravidelne demonštruju státisíce Čechov na námestiach proti chudobe.Taketo štatistiky sú iba totálne dristy ktorými sa ovládajú hlúpi obcania
Presne ako píšeš.
Iba na okraj, nie som liberál. mám k tomu naozaj ďaleko. A čo má názor ruských médií, ktoré opisujem, s tvojím hysterickým opisom toho, ako bolševici od Fica budú konečne "drviť nepriateľa" a zatvárať všetkých do basy? Iba si verne popísal situáciu, ktorú väčšina normálne zmýšľajúcich ľudí odmietala, zatiaľ čo tvoji pomstychtiví Smeráci na čele so súdruhom Blahom sa radujú. Vďaka gadžom z dediny, ako si ty, vrátane húfov babizní cca dvadsať rokov po menopauze, ktoré Blahovi vykrikovali, nech žije Putin a komunisti. Česť práci a Internacionála vpred!!
Radost a viera Fica a jeho sudruhov, ako hovori, k "zlozeniu stabilnej a slusnej vlady", sa moze velmi rychlo zrutit. Jeho 79 mandatov zlozenych zo Smeru, Hlasu a SNS, moze pokazit posledne menovana "skupina pozberancov". Za SNS je tam sice 10 mandatov, ale z toho je iba jediny(!!!!) "pravy SNS", a tym je Danko. Ostatni su z kade ruka z tade noha a ich hlasovanie pre Fica az take iste nie je a nebude. Ako po 89 povedal Karel Kryl, teraz...(?)...teraz sa tu zacnete zrat ako psy...
To je dokopy "slabych" 79 hlasov. Za SNS je tam sice 10 mandatov, ale z toho je iba jediny(!!!!) "pravy SNS", a tym je Danko. Ostatni su z kade ruka z tade noha a ich hlasovanie pre Fica az take iste nie je a nebude. Ako po 89 povedal Karel Kryl, teraz...teraz sa tu budete zrat ako psy....
Zrejme inak ako ty uvazuju ruske media, ktore od rana zaplavili svojich obcanou spravodajstvom, ze na Slovensku zvitazila "jasne proruska strana"
Budíček, mirius, budíček... neskôr možno pochopíš... :)))
Išiel Ódor do Novej Vsi v miestnej škole voliť, zabudol si OP doma, musel sa poň vrátiť...héééj, Ódore Ódore, re re re..
Pred rokom(!) som si schválne zapísal ako "kurióznu" poznámku ku dnešnému dňu, že Nicholsonová povedala, že koncom septembra 2023 budú predčasné voľby. Vtedy som si vravel, že "čo to tá koza hovorí?". Jej predpoveď sa vyplnila, takže....možno nie je až taká sprostá ako vyzerá :)))
Odporúčame