Hmmm...tak ešte raz ...odpovedz na otázku svojimi názormi (ktoré ja nemám), v čom konkrétne(!!!) ublížili USA Československu, resp Slovensku?
Hmmm...tak ešte raz ...odpovedz na otázku svojimi názormi (ktoré ja nemám), v čom konkrétne(!!!) ublížili USA Československu, resp Slovensku?
Ale je stále (slobodná) slečna. Ani sa nečudujem, veď kto by už takú chcel.
"obete tejto USA(!!!) vyprovokovanej vojny"...človek ktorý dokáže vypotiť takúto sprostosť nazýva druhého hlupákom. Vážená slečna, to nie je vojna USA, aj keď vy a pán Blaha budete tvrdiť, že áno. Je to vojna len a len Ruska, s jeho imperialistickými názormi, velikášstvom a pocitom nadradenosti voči menším národom. Naozaj (ale naozaj naozaj) nechápem, čo majú ľudia ako vy, sfanatizovaní Blaho - Uhríko - Dankovými drístami proti USA. Povedzte mi jedinú(!!!!!) vec, ktorú spravili USA proti Československu a po rozdelení proti Slovensku. Jedinú!!! Zatiaľ čo o Rusku sa to naozaj povedať nedá. Na výpočet ich (ozaj) zlých skutkov by nestačilo ani desať príspevkov. A ešte na záver slečna (a ďalší sfanatizovaní Ficovci), nebyť USA, tak by ste svoje príspevky vypisovala maďarsky, pretože by Slovensko ako také vôbec neexistovalo!!! Pekný deň vám prajem.
Vy ste to tu dnes naozaj zamorila, slečna Malinová. Až mám pocit, že ste to osobne vy, náš najlepší slovenský vedec súdruh Blaha. ....nič to, napísal som vám poznámku nižšie...na každý váš postreh sa reagovať naozaj nedá.
Vy ste to tu dnes naozaj zamorila, slečna Malinová. Až mám pocit, že ste to osobne vy, náš najlepší slovenský vedec súdruh Blaha. ....nič to, napísal som vám poznámku nižšie...na každý váš postreh sa reagovať naozaj nedá.
"obete tejto USA(!!!) vyprovokovanej vojny"...človek ktorý dokáže vypotiť takúto sprostosť nazýva druhého hlupákom. Vážená slečna, to nie je vojna USA, aj keď vy a pán Blaha budete tvrdiť, že áno. Je to vojna len a len Ruska, s jeho imperialistickými názormi, velikášstvom a pocitom nadradenosti voči menším národom. Naozaj (ale naozaj naozaj) nechápem, čo majú ľudia ako vy, sfanatizovaní Blaho - Uhríko - Dankovými drístami proti USA. Povedzte mi jedinú(!!!!!) vec, ktorú spravili USA proti Československu a po rozdelení proti Slovensku. Jedinú!!! Zatiaľ čo o Rusku sa to naozaj povedať nedá. Na výpočet ich (ozaj) zlých skutkov by nestačilo ani desať príspevkov. A ešte na záver slečna (a ďalší sfanatizovaní Ficovci), nebyť USA, tak by ste svoje príspevky vypisovala maďarsky, pretože by Slovensko ako také vôbec neexistovalo!!! Pekný deň vám prajem.
A ktorá vojna bola alebo je "vaša", vy Slováci? A to o tých náckoch píšeš ako vnuk gardistu, alebo toho druhého deda, ktorý arizoval židovský majetok? Nože povedz, šup šup, načo čakáš?
Nebolo ich náhodou 71124? A toho obsadeného územia 0,26% ? Vyzerá to tak, že si buď zaspal, alebo úplne strácaš hlavu.
Zelenský a jeho agrorezort vrátane ministerstva zahraničia nemohli skutočne nájsť lepší termín ako si "kopnúť" do Poľska a Slovenska, ktoré majú tesne pred voľbami. Toto mohol spraviť iba ten najväčší ukrajinský hlupák. Je to doslova voda na mlyn Fickovi, Dankovi, Uhríkovi a všetkým ich priaznivcom vrátane tých "nerozhodných". Takto odporne obviniť svojich spojencov pred celým Valným zhromaždením je nehoráznosť. Keby Maďarsko...no...ale SK a najmä Poľsko, ktoré spravilo pre UA prvé posledné. Neskutočná tuposť zo strany ukrajinského vedenia.
20 rokov za 12 vojakov? ..."A není to málo Antone Pavloviči?"
Ódor na tej fotke vyzerá ako Albert z "Pehavý Max a strašidlá". :)))
A potom sa Oleksij zobudil a ruku mal v nočníku.
Ja mám zhodou náhod psa a volá sa Ozzy. Ale priznám sa, tak nádherne brechať ako ty nedokáže. Si jednoducho skvelý. Vychrliť s takou kadenciou toľko nadávok...úžasné. Máš môj obdiv. :))) ..."lajno z oplotenej ambasády, ktoré chutí ako džem...duté tupelo progresívneho sorošovho dobytka... No to je jednoducho nádhera!!!
Russkí trolli sa tu vyrojili v neuveriteľnom množstve a plačú a plačú a... Raketa, ktorá spôsobila ten masaker je protilietadlová typu zem - vzduch. Opakujem trolli, zem - vzduch. Takže aj keď ju odpálili UA, ich PVO strieľalo na nejaký ruský cieľ, ktorý z najväčšou pravdepodobnosťou nezasiahlo, čo sa samozrejme pri tom množstve stáva. KUB keď minie cieľ tak sa automaticky zapnú povely na navedenie rakety do väčšej výšky a povel autodeštrukcie. A je takmer isté, že niekedy aj tento systém zlyhá (KUB už má svoje roky) pričom raketa následne dopadne (žiaľbohu) na vopred neznáme miesto. Najdôležitejšie na tom všetkom ale je, že keby fašistické russké vojska neokupovali UA, tak by ukrajinskí muži nestrieľali KUBy, ale boli by na rybách, v krčme, alebo by obrábali svoje ženy. A to že si to Zelenský "trochu" prikrášlil? No a čo? propaganda vo vojnovom stave robí rôzne podrazy, nebuďme naivní. Počas 2WW to robili Angláni, Amíci, Rusi aj Nemci.
Možno sa už čoskoro dočkáme aj toho, keď v Pravde vyjde oslavný článok na našich gardistov v Kremničke, kde postrieľali vyše 700 ľudí, alebo dokonca pochvalné video o hrdinskom čine našich gardistov, ktorí nahádzali do pece vápenky v Nemeckej 747 ľudí. Dokument by mala sprevádzať bojová pieseň "Rež a rúbaj do krve"
Česi sa propagáciou týchto videí naozaj predviedli a redakcia Pravdy, zrejme v podaní nejakého mladého absolventa skvelej fakulty Masmediálnej komunikácie ktorý pravdepodobne ani nevie čo je za deň, to iba utvrdila. Oslavná nacistická pochodová pieseň sprevádza tento "úžasný" dokument, ktorý hneď na začiatku upozorňuje nás, menejcenných podľudí, že tento čistý Árijec "Během hrdinských(!!!) bojů druhé světové války sestřelil 352 nepřátelských(!!!) letounů". Ako "perla" v článku vyniká nacistický pozdrav tohto Árijce nordického typu, ktorým pozdravil po úspešnom letu svojho veliteľa. Len tak ďalej, Pravda. Hlavne že mažete diskusné príspevky za úplne smiešne poznámky k hocičomu.
Podobné drísty hovorili predstaviteľa silnejšieho agresora vo Vietname, alebo v Afganistane a v podstate aj pri zimnej ofenzíve Rusov proti Fínsku. A vojaci mnohonásobne silnejších armád boli radi, že sa dostali na posledné nákladné autá, helikoptéry a lietadla a stihli ujsť skôr ako si museli vymeniť premočené plienky. A to platí jak pre americkú, tak pre ruskú stranu.
Nela ideš!!!
Kristepane, čože...? Princíp hlasovania použitím väčšiny je základným kameňom demokracie už od čias francúzskej revolúcie. A ja som teraz "veľmiprekvapený", keď sa tu dozvedám, že napr hlasovaním v hociktorom parlamente vlastne "urobím čisto teroristickú organizáciu". Skvelá myšlienka. Tá tvoja "správna poistka" z nej (z BR) robí naopak úplne nefunkčnú výkonnú časť OSN. Pretože aj keď sa všetky zúčastnené štáty rady dohodnú, že OSN by mal tam či tam spraviť nejaký zásah, tak stačí jeden (väčšinou Rusko, alebo Čína) a všetci ostatní, vrátane vyše 200 štátov sa môže ísť kĺzať.
Rozšírenie o uvedené krajiny je jedna vec, ale nerieši to hlavný problém BR. A tým je právo veta, ktoré je schopné radu úplne znefunkčniť. V dnešnej dobe je táto "povojnová veta" skôr na škodu a stačila by jednoduchá hlasovacia väčšina celej BR.
Odporúčame